Windows 8 Oyunlar

kirpikral123
17-09-2011, 01:46   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
772 mesaj

Merhaba.Ben yeni kullanmaya başladım windows 8i.Bence gayet guzel olmuş.Evdeki eski masaustu pcme kurdum.Windows 7 kuramıyordum driverları desteklemiyor falan diye hep hata veriyordu.Umıtsizdim ama windows 8 oldu.Sadece masaustunu kullanıyorum bana yetiyorGereksiz programlar vardı mesela media center bigi bence onların temizlenmesi ii olmuş yalnız windowsun eski surumlerinde mahjong titans solitare vb oyunlar vardı.Onları windows 8de bulamadım.Özellikle mahjong oynamayı en çok sevdiğim oyunuydu.İçinde yer almıyormu bir bilginiz varmı alıyorsa nasıl bulabilirim her yerini kurcaladım ama bulamadım ilginiz için şimdiden teşekkürler.

BeSuBa
17-09-2011, 02:01   |  #2  
BeSuBa avatarı
Yıllanmış Üye
115 mesaj

şuan kullandığınız işletim sistemi Windows 8 in geliştirme sürümü.Yani geliştiriciler için yayınlanan kullanıcıların hataları görmesi ve iletmesi için yayınlanmış sürümü.Eksik yanları bi hayli çok olucaktır.Oyunların vs olmaması normal.İlerki full sürümlerinde gelirmi bilemiyorum.

ßekoDark
03-12-2011, 21:28   |  #3  
Yeni Üye
22 mesaj

BeSuBa sana katılıyorum daha tam olarak geliştirilmiş bir işletim sistemi değil yazılım geliştiricilerin ve windows kullananların windows 8 deki hataları yakalayıp ilgili yerlere iletilmesini istiyorlar. :)

efsanecan
10-04-2012, 21:29   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

Kardeş şimdi baktım store da mahjong var indirebilirsin .Ayrıca arada store bakıp yeni gelen oyunlara da bakabilirsin ..

Kapalı Hesap (101323)
11-04-2012, 16:18   |  #5  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

arkadaşın pc de  win 8 kurdum herşeyini güncelledim gta 4 metro 2033 ü   saints row the third ü cod un tüm serisini  windows 7 den iyi çalıştırdı   ağzım  açık kaldı ya   arkadaş   3 aydır kullanıyor  hiçbir sıkıntı  yaşamadı  donanımıda  orta seviye   yani windows  8 in hiçbir  zararı yok  deus ex   human revolotion  onu bile win7 den iyi çalıştırdı  birde arkadaşın pc sinde 64 bit  kurulu  
ramide  3 gb   valla ağzım açık  kaldı  video çekecektim  ama vaktimiz olmadı  gta 4 e falan trainer  mod vs. attık   o yüzden vaktimiz olmadı  win8   her oyunu  çalıştırıyor nerdeyse tabi kullanmayı bilene  :)  
geriye  dönük uyumluluk  harika  olmuş  
yönetici olarak çalıştır seçeneği  de  harika  
herşeyi doğru yaparsanız win8 de her oyunu oynarsınız bir dahada benimle iddiaya girmeyin  :D
bende  gerçi olmayacak sanıyordum  ama  oldu ya   hatta modifiyeli win7 mi diye her yerine baktım  değil  saf win8

black_flood
12-04-2012, 22:17   |  #6  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj
Alıntı: liberty city  
arkadaşın pc de  win 8 kurdum herşeyini güncelledim gta 4 metro 2033 ü   saints row the third ü cod un tüm serisini  windows 7 den iyi çalıştırdı   ağzım  açık kaldı ya   arkadaş   3 aydır kullanıyor  hiçbir sıkıntı  yaşamadı  donanımıda  orta seviye   yani windows  8 in hiçbir  zararı yok  deus ex   human revolotion  onu bile win7 den iyi çalıştırdı  birde arkadaşın pc sinde 64 bit  kurulu  
ramide  3 gb   valla ağzım açık  kaldı  video çekecektim  ama vaktimiz olmadı  gta 4 e falan trainer  mod vs. attık   o yüzden vaktimiz olmadı  win8   her oyunu  çalıştırıyor nerdeyse tabi kullanmayı bilene  :)  
geriye  dönük uyumluluk  harika  olmuş  
yönetici olarak çalıştır seçeneği  de  harika  
herşeyi doğru yaparsanız win8 de her oyunu oynarsınız bir dahada benimle iddiaya girmeyin  :D
bende  gerçi olmayacak sanıyordum  ama  oldu ya   hatta modifiyeli win7 mi diye her yerine baktım  değil  saf
32 bit sürümünde çok daha fazla uyumluluk var eskiye dönük her nekadar 64 bit mimariyide mükemmel olmasına karşın 16 bit desteğini vermesi imkansız. 16 bit yada artık windows 95 kaç bit kullanıyorsa ms-dos o ortamlarda çalışan herşey 32 windows 8 ortamında çalışıyor win 7 de malesef böyle birşey imkansız xp işletim sisteminin bile amadığı fi tarihinden kalma ms-dos uygulamasını açtı 8 fazlası ile şaşırttı galiba 32 bit sürümünde bu güne kadar  win 3.1 sonrası tğüm işletim sistemlerindeki deneyimlerini bir araya getirip sunmuşlar. 7 ortamında çalışmayan uygulamalar için xp mode yaptılardı ama tutulmadı ve tutulacak tarafıda yoktu çok mükemmel olmuş 8 işletim sistemi. saçma sapan uygulamalar kurmadıkçada çökmüyor.

Kapalı Hesap (101323)
13-04-2012, 02:41   |  #7  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj
Alıntı: black_flood  
32 bit sürümünde çok daha fazla uyumluluk var eskiye dönük her nekadar 64 bit mimariyide mükemmel olmasına karşın 16 bit desteğini vermesi imkansız. 16 bit yada artık windows 95 kaç bit kullanıyorsa ms-dos o ortamlarda çalışan herşey 32 windows 8 ortamında çalışıyor win 7 de malesef böyle birşey imkansız xp işletim sisteminin bile amadığı fi tarihinden kalma ms-dos uygulamasını açtı 8 fazlası ile şaşırttı galiba 32 bit sürümünde bu güne kadar  win 3.1 sonrası tğüm işletim sistemlerindeki deneyimlerini bir araya getirip sunmuşlar. 7 ortamında çalışmayan uygulamalar için xp mode yaptılardı ama tutulmadı ve tutulacak tarafıda yoktu çok mükemmel olmuş 8 işletim sistemi. saçma sapan uygulamalar kurmadıkçada çökmüyor.
benim söylediklerimi özetlemişsiniz  şu anda win7 den yazıyorum  win8 e geçmememin tek nedeni  resmi olarak deep freeze  in uyumlanmamış olması uyumluluk hatası vermeden çalışıyor  sorunsuz hiçbir  sorunu yok ama genede resmi uyumluluk olmadığı için güvenemiyorum