Windows 8 yükleyince fan ısınmaya başladı

mike4peace
18-02-2013, 22:06   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba arkadaşlar size olayı kısaca anlatmak isterim. Bilgisayarımda windows 7 pro vardı. Ben daha sonra ubuntu yüklemeye karar verip ubuntu yükledim windowsu silip. Daha sonra ubuntuda problemlerle karşılaştım harddiskime düzgün erişemiyordum vs ve linuxta herkesin başına gelen fan problemi vs vs. ve sonra windows 8e geçmeye karar verdim. Kurdum bilmem ne işte bu sefer windows 8 pro'da da fan'ım ısınmaya başladı ve şunu da söylemek istiyorum windows 7deyken oyun oynamak dışında hiç ısınmazdı fan. Ama şimdi win8proda fan'ım ısınıyor. Bilgisayar 4-5 aylık bir asus ve gayet de güzel bir sistem i5'tir carttur curttur kötü değil yani. Arkadaşım gelip ekran kartı driver olmadığından öyle ısınıyodur dedi ben de unutmuşum kurmayı ve sonra kurdum driver'o falan ama hala devam ediyor. Sizce sorun nerede? Laptopun driver cdsi şuan yaşadığım yerde olmadığı için asus'un destek bölümüne girip gerekli olanları tek tek indirip kurdum ama ısınma hala devam ediyor. Şimdiden teşekkür ediyorum umuyorum aynı problemi karşılaşan çözenler olmuştur, iyi forumlar

Sistem Bilgilerim
excel_mustafa
19-02-2013, 14:34   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

biosu güncelle.olmazsa win7 kur.

Son Düzenleme: excel_mustafa ~ 20 Şubat 2013 14:32
mike4peace
20-02-2013, 19:14   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Aslında sorunum 2 gündür yok ama asusun sitesinden bios var *.407 dosyası indiriyo nasıl güncelliyceğimi bilmiyorum ve şuanki biosun ondan yüksek mi düşük mü olduğunu da bilmiyorum