Windows Açılmıyor

Ali Furkan Demirel
14-10-2018, 21:51   |  #1  
Ali Furkan Demirel avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Gece yatmadan önce Steam den pupg indirmesini ayarladım komut olarak bilgisayarı otomatik kapatma yaptım sabaha kadar  bilgisayar açık kalmış kardeşim bilgisayarı arkasından kapattı

Bilgisayarı açıyorum Asus yazısından sonra siyah ekran geliyor sade _ alttire işareti yanıp sönüyor başka birşey olmuyor . Bios dan baktım c diski gözüküyor ama içimde sistem dosyaları yok ( kullanıcı . Program files vs. ) .Ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim..

Sistem Bilgilerim
excel_mustafa
15-10-2018, 21:56   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,445 mesaj

düğmeden kapatılınca c: nin dosya sistemi çökmüş olabilir. windows kurulumunun başındaki bilgisayarınızı onarım seçeneğini dene. 

f8 menüsünden güvenli mod ve hata ayıklamayı dene.

Ali Furkan Demirel
15-10-2018, 22:30   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Mustafa bey yerel disk c sistem ayrıldı yazıyor 100 MB alanı var sistem dosyalarının olduğu klasörde yerel disk g olarak gözüküyor diskpart yaptım yerlerini değiştirdim bilgisayarı yeniden başlattığım zaman eski haline dönüyor format atmak istemiyorum lisanslı ürün bedava dagıtıldığı zaman almıştım yardıma ihtiyacım var lütfen yardım edin

excel_mustafa
16-10-2018, 02:08   |  #4  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,445 mesaj

hirens boot cd hazırlayıp pc yi bununla aç. alttaki videodaki gibi diskleri düzenle

https://www.youtube.com/watch?v=UPZcMLTKVK8