WİNDOWS AKTİVASYON

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
LAWYER777
22-10-2004, 17:46   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

arkadaşlar windowsu birkaç kez yükledim , gerek duyduğumda formatladım, tekrar yükledim. ama şimdi yüklediğimde tekrardan aktivasyon istiyor, ok diyorum windows zaten etkinleştirildi diyor ve gün olarak saymaya başlıyor, 5 gün, 4gün 3, gün .. . windows kapanıyor ve kapandı. Aktive etmeme rağmen bir süre sonra aktive edin uyarısı geliyor ve aktive edince zaten aktif deyip kapanmasını anlayamadım, cd orijinaldir. xp pro tr. sorun nerdedir.

Banned
22-10-2004, 18:19   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
161 mesaj

XP Pro TR CD'si nereden temin edilmiştir? Kadıköy'de, "CD var abi CD" diyen bilişim emekçisi arkadaşlardan mı?

Orijinal olsa, böyle olmaz. Adamın biri cracklemiş. Suç işlemiş; ama onu da becerememiş.

Biri orijinal windowsu crackleme işine girişmiş bir hata. Bunu da becerememiş ikinci hata. Bu CD'yi çoğaltmışlar, üçüncü hata. Gidip almışsın, dördüncü hata. Sisteme kurmuşsun, 5.hata. Burada sormuşsun, 6.hata. Şimdi açıklama yapıp, 7.hatayı da ben yaparsam, forumdan şutlarlar ki, bu da 7 hatadan sonraki tek doğru davranış olur.

"Yok arkadaş, sen neden bahsediyosun, benim CD'm orijinal" dersen sevgili avukat bond kardeşim, o zaman işletim sistemini satın aldığın yerle görüşmen gerekiyor ki lisans sorununu çözsünler.