Windows başlatılıyor yazısında dondu kaldı

Mehmet Okan Olcay
07-01-2018, 00:16   |  #1  
Mehmet Okan Olcay avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Merhaba arkadaslar 

Onceki gun bılgısayarı actıgımda Windows baslatılıyor yazısında donup kaldı. Guvenlı modda acı sıstemı gerı yukleme yapmak İstedım ama Guvenlı modda dahi acımadı. Baslangıc onarma bile başarısız oldu. Bende son care format attım. Duzeldı kullandım bılgısayarı sonra kapattım. Bugun yone acıyım dedım. Fakat yinr aynı yerde dondu. Sızce sorun nedır? Ne yapmalıyım?

White-Fox
07-01-2018, 12:38   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

bazı güncel olmayan sürümlerde böyle saçmalıyor bir kere rastgelmiştim.Sistemin güncelliğini kontrol et.

Mehmet Okan Olcay
07-01-2018, 14:54   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj

Formattan sonra sistem kendini güncellenmişti ama. Birde bu zamana kadar hiç böyle birsey olmamıştı. Acaba recovery de sıkıntı olabilir mı?

White-Fox
07-01-2018, 15:46   |  #4  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

açıkcası vistada yaşadım öyle bir sorun aynı dediğiniz gibi açılmadı bir gün , güncelleme sonrası düzeldi.Belki terside olmuş olabilir sizde , format sonrası açtığınızda güncellemeyi indirmiş tekrar açmaya kalktığınızda güncellemeyi yüklemeye çalışmış yapamamış yada beklenmedik bir hata vermiş yeni güncelleme donanımızla ilgili ve açılmamış olabilir.Çünkü genelde windows indirip bir daha ki başlatmada yüklemeyi tercih eder.

Mehmet Okan Olcay
07-01-2018, 22:41   |  #5  
OP Taze Üye
5 mesaj

Anlıyorum. O zaman benim ne yapmam gerekıyor