Windows Belirtilen aygıta yola veya dosyaya eriş..

sch27
18-11-2011, 20:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Öncelikle merhaba arkadaşlar,

Sıkıntımı zaten başlıkta belirttim ve detayına girmek istiyorum.

Bilgisayarımda Windows 7 32Bit işletim sistemi kurulu ve bilgisayarım formatlandı. Bilgisayarımın sabit diski 3 bölüme ayrılmış durumda Eskiden beri bu şekildeydi. Şimdi sorunumun kaynağı şu format atıldıktan sonra[color=#990000] D: sürücümdeki dosyalara erişim sağlayamıyorum. Yaklasık olarak 1 TB Bilgi, Arşiv ve dosya var ve hiç birisine erişemiyorum. Dosyayı başka bi yere kopyalamaya çalıştığımda [color=#FF0000]"Bu Dosyayı Kopyalamak için yönetici iznine sahip olmalısınız" ve alltaki seçim tuşlarında DEVAM dedikten sonra Bu Dosyada değişiklik yapabilmeniz için MERKEZ/KullanıcıAdı Size izin vermelidir diyor. Dosyayı normal çalıştırmak istediğimde ise [color=#FF0000]windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi.öğeye erişmek için gereken izinler olmayabilir. Hatası ile karşılaşıyorum.

Ben buraya konuyu açmazdan önce,

[color=#FF0000]Gerekli tüm izinleri verdim,
sahipliği değiştirdim,
Bilgisayardaki Administrator, Guest, Everyone, KullanıcıAdı olmak üzere tüm hepsine tam denetim sağladım,
Antivirüsü kaldırdım vs vs

Bunlar dışında araştırma yaptım

[color=#990000]Regedit ile ilgili verilen bilgiler olsun, yada Komut istemiyle yapılan işlemler olsun bir çoğunu yaptım ama hala sonuca ulaşamadım.

Sizde oratalama 1 TB arşivi çöpe atığ formatlamak istemezsiniz.

Lütfen bana bu konuda yardım ediniz.

[color=#0000FF]Yorum ve bilgisiniz paylaşacak arkadaşlara Şimdiden Çok teşekkür ederim.

sch27
21-11-2011, 09:58   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Ya şu konuya cevap verecek bilgili bi arkadaş yokmu :(