windows düzgün yüklenmedi !

TheByEmre
19-08-2018, 00:05   |  #1  
TheByEmre avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Windows Update yüklenmiyor(Windows düzgün yüklenemdi). İyi günler beyler. Ben 1 ay önce yeni bir laptop aldım ama açılırken işlemci kullanımı 2-3 dakikalığına &100 oluyordu. Bu beni rahatsız etti. Bende gereksiz şeyleri silmek isterken windows'un önemli bir takım şeylerinide silmişim ve bilgisayarım yeniden başlatığımda hiç bir şekilde açılmadı. Bilgisayarıma system recovery varmış (ne olduğunu yeni öğrendim) ve ordan format attım. Her şey doğru bir şekilde gidiyordu. Bilgisayarım açılmış tabikide çok eski driverleri kurmuştu. Windows'u güncerleştirmeye başladığımda çok yavaş bir şekilde yüklediğini fark ettim. Herşey hazır oduğunda yeniden başlattım bilgisayarı. Biraz siyah ekranda bekledikten sonra bilgisayar otomatik onarıma girdi ve yine aynı şekilde format atmak zorunda kaldım Ve yine aynı sorunlar karşılaştım (windows düzgün yüklenemdi) bu sefer format atmadım ve aynı windowstan devam ediyorum hala, güncerleştirmeleri kappattım. Bunu nasıl düzeltebilirim bilemiyorum yardım ederseniz sevinirim. Windows'um orjinal.

Lenovo ideapad 510-15ikb

Sistem Bilgilerim
  • lenovo ideapad 510-15ikb
  • Windows 10 Home 64-bit
  • Intel i5-7200
  • nVidia 940mx
  • - Bilmiyorum -
  • - Kullanmıyorum -
  • 8 GB
  • - Bilmiyorum -
  • - Bilmiyorum -
excel_mustafa
19-08-2018, 00:11   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,445 mesaj

kurulum dvd si varsa önyüklemeli başlatıp formatın başında bilgisayarı onar ı seçmeyi dene. fayda etmezse temiz windows iso su bulup isoburn ile dvd ye yazarak formatla (temiz bi pc de yaz).

microsoft un sitesinden win8 ve 10 iso indirilebiliyor.