Windows güvenlik duvarı

TalhaAkb13
27-03-2019, 21:01   |  #1  
TalhaAkb13 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Son zamanda eset antivirüsü yüklemem ile bilgisayarıma böcek gibi yapıştı  windows güvenlik duvarını etkinleştirmemi engelliyor hizmetler den otomatik başlatmayı yapsam da başlatılmıyor güvenli modda eset in dosyalarını sildim ama hâlâ  güvenlik filan herşeyi engelliyor çözümünü bilen  nasıl tüm yetkilerin kaldırılacağını bilenler yardım edebilir mi?

Sistem Bilgilerim
klyglsn
28-03-2019, 14:45   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 90
728 mesaj

eseti aç ayarlara tıkla sağda altta gelişmiş ayarlar var gelişmiş ayarlara gir oradanda ağ ikonuna tıkladınmı sistem tümleştirme seçeneği çıkacak ağın içerisisdedir herhalde altıncı seçenektir onada tıkladınmı yine sağda sistem tümleştirme seçeneğini tüm özelliklerden kişisel güvenlik duvarını tamamen devredışı bırak ayarına getiriyorsun alta tamam diyorsun bilgisayarı yeniden başlat diyecek yenişden başlattınmı denetim masasına güvenlik ayarlarına bak yeşermiş halde olacak gerçi hangi eseti kullanıyon hangi sistemde bilmiyorum ama gelişmiş ayarlardan ağdaki sistem tümleştirme seçeneğinden devredışı bırakarak kurtuluyon  bendeki esette öyle