Windows güvenlik simgesiyle ile ilgili sorunum

karvebuz
17-05-2020, 12:48   |  #1  
karvebuz avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Kolay gelsin. Dizüstü bilgisayarımda ( win-  10 )görev çubuğunun sağ köşesinde  her zaman görülebilen windows güvenliği simgesi artık görünmüyor. Fakat bahsettiğim hizmet, sorunsuz  olarak uygulamasına devam  ediyor. Sitelerde önerilen  çeşitli denemeler yaptım örneğin ; görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin vb. alternatifleri denedim.ama sonuç alamadım. Hatta görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceği sekmesini açtığımda NVIDIA  ayarları simgesinin WİNDOWS Güvenliği- defender  hizmetinde de gösterildiğini gördüm.Yani defender ın simgesi kaybolduğu gibi bir de o hizmetin simgesi başka bir hizmetin simgesine dönüşmüş durumda benim anladığım. lütfen internetten bakarak denemediğim bir yol önerseniz. çünkü  nette , bu problem için belirtilen öneriler aşağı yukarı belli şeyler ve  ben hepsini denedim diye düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim .saygılarımla

excel_mustafa
17-05-2020, 18:20   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

denetim masasından yeni kullanıcı hesabı açmayı dene. yeni kullanıcı hesabı açılınca kayıt defterinde standart değerler oluşur.

karvebuz
17-05-2020, 21:05   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

çok teşekkür ederim. teknik yönünüz için memnun oldum