Windows Kur'u iptal Edemiyorum,Pc'yi de Açamıyorum

kusursuzzz
04-03-2012, 00:51   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Arkadaşlar Pc'ye Format Atmak istedim Ancak Ekran Karardı ve Kasa Çalışmasına Rağmen Monitör Karardı Bekledim Öyle de Kalmaya Devam Etti. Mecburen Reset Attim. Ve işletim Sistemini Seçtiğimiz Pencereyi de Bende iptal Durumda Yani işletim Sistemi Seçim Penceresi Çıkmadan Açılıyordu PC. Çünkü 2 Tane işletim Sistemi Kurulu Boşuna Karşıma Çıkmasın Dedim. Ancak işin Saç Yolduran Tarafı Şimdi Pc'yi Açtığımda Direk Kur Sayfasına Geliyor. Xp Cd'si Olsa da Olmasa da. Çok Uğraştım olmadı, Araştırdım Cevap Bulamadım. Bu Kur'u iptal Edemiyorum ve Kur Sayfasına Gelmeden Pc'mi Diğer işletim Sistemi Üzerinden Açamıyorum. Formata da Devam Etmiyor Hata Veriyor. Her Hangi Bir Çözüm Yok mudur Bu işletim Sistemi Seçim Penceresini Tekrar Ekrana Getirebilmenin.. Herkese Hayırlı Geceler Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkür Ederim.

Jubei76
04-03-2012, 01:51   |  #2  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

Pc,yi açamıyorum demişsin ama güvenli mod açılıyormu ?

kusursuzzz
04-03-2012, 13:06   |  #3  
OP Taze Üye
11 mesaj

işte güvenli mod falan hiç birşey seçemiyorum. o ekran gelmeden kur'a geçiyo..

Erdem_Aydın
04-03-2012, 13:22   |  #4  
Erdem_Aydın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
1,628 mesaj

Formata başladıysan biçimledirme yapıp devam ettiysen cd kur dosyalarını yüklemiştir. Sen açtığındada işletim sistemini değilde kur dosyalarını bulduğu için hemen kurma işlemine geçiyordur. Baştan format at yada cd değiştir.

kusursuzzz
04-03-2012, 15:27   |  #5  
OP Taze Üye
11 mesaj

Zaten 2 CD'im Var.
Xp Servis Pack2 Black Tema
Birde English Version Xp Service Pack2.
Sanırım Senin Dediğin Gibi Oluştu Sorun Ama Dediğim Gibi Ekran Siyahlaşıp Öyle Kaldı Çok Bekledim Devam Etmedi O Yüzden de Resetledim Böyle Oldu. ilk'ini Black Tema ile Yaptım Sonradan CD Değiştim ingilizce Olanı Taktım. Ama Yüklemeyi Yapmadan Fatal Error Veriyo. Yani Hiç Birşey Yapamıyorum Şuan. Pc'yi Açtığımda Direk Kur Başlıyo ve Fatal Error Veriyo Herşey Bundan ibaret. Benim istediğim Şu Ben MS-DOS'dan Gireceğim işletim Sistemini Seçemiyor muyum? Yada Kurulu Olan işletim Sistemlerini Seçeceğimiz Sayfayı Tekrar Aktif Edemiyor muyum? Diğer Sistem ile Açabilsem Sorunu Çözerim Sanırım..