Windows kuramıyorum..

fine_memo
29-11-2008, 14:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Arkadaşlar bilgisayarımda aynı çökme sorununu 4. sefer yaşıyorum.PC'Ye her defasında format atıp tekrar windows kurup 2-3 ay kullandıktan sonra pc yavaşlıyor sapıtıyor ve bir süre sonrada açmaya çalıştığımda windows yazısı geçtikten sonra mavi ekran gözüküp pc kendini resetliyordu.. En sonuncusunda aynısı oldu ancak bu sefer windows kuramıyorum.Sürekli eksik veya bozuk dosyalar buluyor.Özellikle ntfs.sys en sık görülen hatalardan birisi.Mavi ekrandada bu yazıyor ancak kuruluma başlarken CD-ROM'dan garip sesler geliyor sanki eski işlemciler işlem yaparken çıkan ses gibi.Acaba CD-ROM'dan olabilirmi biraz problemliydi CD-ROM'um.. Fikirlerinizi bekliyorum..

eolos
29-11-2008, 17:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj

format atmaya calıstıgınız cd bozuk olabilir. fakat bilgisayarınızın kullanımına bağlı olarak yavaslaması normaldir.

kızıl_musti
06-01-2009, 11:55   |  #3  
Yeni Üye
40 mesaj

cd bozuk olabilir başka şeyler kurmayı dene sp2,sp3 kur örneğin aynı hata gelip gelmediğini tesbit edersin

patron_my
06-01-2009, 12:23   |  #4  
Yeni Üye
39 mesaj

arkadaşım bana  kalırsad ilk baş cd lerini kontrol et illa donanım da sorun olacak die şart yok sen cd rom dan şüpheleniyormuşsun başka bir cd rom ile dene

typerrr
07-01-2009, 21:06   |  #5  
Taze Üye
11 mesaj

ELBETTE CDROM DANDA OLABİLİR AMA XP CD SİNDE BELKİDE ÇİZİLMEDEN DOLAYI VERİ KAYBINA UGRAMIŞTIR ISOBUSTER PROGRAMINI BİLGİSAYARINA İNDİRİP KUR XP CD Nİ YEDEKLE VE TEKRAR DENE İSTERSEN CD BOZUKSA SORUNUNU HALLEDER XP CDSİ LAZIM OLURSADA BANA MAİL AT SANA LİNK GÖNDERİRİM yahyaozden@gmail.com