Windows Live Movie Maker Dosya Açma Hatası

maydin95
19-05-2011, 20:24   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar Windows Live Movie Maker'da saatlerimi vererek bir film oluşturdum. Tam bitmediği için kendi uzantısı olan WLMP şeklinde kaydettim. Sonra bir kaç program yükledim ve açmaya çalıştım kaydettiğim dosyayı hata verdi. Hatada dosyanın bozuk olduğu söyleniyor. Ayrıca sorun WLMM'da mı diye küçük bir dosya kaydettim ve bunu açabildim hata almadım. Eğer sorun yüklediğim programlardaysa MM'nin açılmaması gerekiyordu fakat o çalışıyor. Bunu nasıl kurtarabilirim sizden cevap bekliyorum. Aşağıda açamadığım dosya var. (Resimler olmadığı için hata verecektir ama önemli olan açılması değil mi?)

http://ubuntuone.com/p/uLu/

OSMAN BAĞÇEVAN
20-05-2011, 02:00   |  #2  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

Yüklediğiniz dosya hasar görmüş olmalı yada proje içersindeki resim-müzik-video dosyalarınızı göremiyor.
Dosyaya sağ tıklayın, not defteriyle açın :
 <MediaItem id="53" filePath="D:\AYDIN ARSIVI_2010\06_BILSEM\06.06_Projeler\MEM_EGITIM OSKARLARI_2011\Usak Bilsem OskarProje\zeka ve yetenegin bilim ve sanata donustugu merkez\B A\orta ogretim\1 (48).JPG" arWidth="416" arHeight="312" duration="0" songTitle="" songArtist="" songAlbum="" />

bu tarz text yazılarını yeni bir proje belgesine yapıştırıp savelemeyi dneeyin ?