windows media center türkçeleştirme

yasar_68
28-10-2006, 23:24   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

mrb lar yutdışından bir bilgisayar hediye geldi bana üzerinde windows media center işletim sistemi yüklü.acaba bunu nasıl türkçeye çevirebilirim?özel bir patch programı/yaması ile çevrildiğini okudum bir yerde ama bu işlere yabancıyım.birde bilgisayarla birlikte recovery dvd si çıktı kutudan iki tane.ne işe yara bu dvd?beni aydınlatırsanız sevinirim
tşkkrlr

xCisco
29-10-2006, 02:17   |  #2  
Taze Üye
8 mesaj

Arkadaşım onun türkçeleştirmeleri varsa microsoft un kendi web sitesinde vardır yoksa mecburen bir media center cdsi bulup yeniden kur. Birde recover cd si bildiğin media center dosyalarını barındıran cd. içinde media center ın ingilizce versionu vardır.

nebikoska
29-10-2006, 18:54   |  #3  
Yeni Üye
47 mesaj

MRB  Gülümseme

ÖNCELİKLE BU KONU BAŞLIĞININ  FORUMDA  YAZILIMIŞ OLDUĞUNU SÖYLEYEYİM

ARAMA YAPTIRSAYDINIZ GÖRÜRDÜNÜZ

SORUNNA GELİNCE BENDE AYNI SORUNU YAŞADIM RECORVERY CDSİ İLE TEKRAR KURA BİLİRSİN AMA İÇİNDEKİ WİNDOWS BİR ÖNCEKİ ARKADAŞINDA DEYİNDİĞİ GİBİ İNGİLİZCEDİR

TÜRKCELEŞTİRMEYE GELİNCE BÖLGESEL AYARLARDA WİNDOWS XP CDSİ YARDIMI İLE LANGUAGE AYARLARI GÜNCELLENE BİLİYORMUŞ BEN YAPTIM

SADECE
PARA BİRİMİ KLAVYE FİALN TR OLDU SİSİTEM KAYDI TR OLDU AMA TÜMÜ OLMADI

SANA ÖNERİM

TAM FORMAT AT SÜRÜCÜLERİ İNTERNETTEN İNDİR  

WİN XP KURACAKSAN HIZLI BİÇİMLENDİRME  HDD HATASI İLE KARŞILAŞA BİLİRSİN GülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümsemeGülümseme