windows server ögrenmek istiyorum...!

salturk49
04-02-2009, 10:08   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

Slm Ustatlar ben bu sene stajer olarak çalısıyotum ben wındows serverı ogrenmek ıstıyorum Okul bıtıgınde bu ıs uzerıne yogunlasmak ıcın wındows serverı ogrenmek ıcın once nerden baslıcam veya neler yapacagım eger ilgilenırsenız sevınırım  saygılarımlar

deniz_salturk@hotmail.com

salturk49
04-02-2009, 13:47   |  #2  
OP Taze Üye
17 mesaj

s.a windows server konusunda bana yardım edebılecek Kımse Yok Mu Stajer ogrencıyım dıe bilgisizligime herkes göz yumuyolar görmemezlıkden gelıyor ama seneye bole bıse olmuyacak bunu bıldıgım ıcın bende bu bılgisayar ortamında varım bende bılgısayarcıyım dıe bılmek ıcın sızın gıbı ınsanların bılgılerıne ıhtıyacım var.
...Saygılarımla...

deniz_salturk@hotmail.com

PcMaKeR
07-02-2009, 09:35   |  #3  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
salturk49
s.a windows server konusunda bana yardım edebılecek Kımse Yok Mu Stajer ogrencıyım dıe bilgisizligime herkes göz yumuyolar görmemezlıkden gelıyor ama seneye bole bıse olmuyacak bunu bıldıgım ıcın bende bu bılgisayar ortamında varım bende bılgısayarcıyım dıe bılmek ıcın sızın gıbı ınsanların bılgılerıne ıhtıyacım var.
...Saygılarımla...
bilgisizligime herkes göz yumuyolar görmemezlıkden gelıyor

Çok ilginç o senden kaynaklanıyor... stajyerliğinden değil. benim hiç öyle bir sorunum olmadı.

Kısacası biraz fazla kas. Herşey öğrenmek değil Türkiye'de.

fedora
16-02-2009, 15:31   |  #4  
Taze Üye
18 mesaj

windows 2003 server kullanan bi ana makinemiz var bu makinein oldugu agda çalışma masama yeni bi pc kuruldu ve aga baglanıo gözüküor görev çubugunda ama ne internete nede diğer bilgileri görmüo acaba serverdan ayar yapılması gerekiomu bu konuda yardmcı olabilirmisiniz ??  

kazım_kazım
20-02-2009, 15:57   |  #5  
Taze Üye
5 mesaj

Ben lise 3 öğrencisi ağ işletmenliğinde okuyorum.Bizde Geçen okulda windows 2003 server'ımız wardı imaj attık bütün pc'lerimizin ethernet arayüzleri aynıydı bu sayede aynı anda aynı olan 20 pc warsa 40 pc warsa atabilirsiniz.
Fedora senin konuna gelincede lan üzerinden atılan imajdır Ağ yöneticine sölemen yeterli olucaktır ya serverden ayar yapması gerekicek yada ethernet kartı driver'ın yüklenmemiş olabilir (ben bu ihtimaller üzerinde duruyorum).!

samsam
01-03-2009, 12:48   |  #6  
Taze Üye
15 mesaj

Merhaba,

İstersen msn den ekle

samilaltundal@hotmail.com