wındows tema

HPQ-User
25-10-2008, 16:53   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

can sormuş:
mehreba ben bılgısaayarıma vısta tema yukledım ama yuklerken hıcbırsey yapmadım saddece setupı yukledım yanı ama gerıe donduremıom masaustunde sag tık ozellıkler  gorunum dedıımde wındows xp stılıne gecemıyorum ılk once yapıp uygula dedıım zamn gorsel stıl yuklemede hata  dosya yukleme basarısız olduu ıcın gorsel stıl uygulamıyor dıyor. tamama basıyoum pencere kapanıyor.bır dahaa uygulamaya basttım zamn wındows guven lıgı ıcın kapattı fln gelıyor kapat dıyorum yıne bırsey olmuyor hep boyle hata verıyor lutfen bna yardım edın ne yapaccagımı bılmıyorum gercekten bn alutfen yartdım edın msn adresım: canagcadag@hotmail.com cvp atrsanız cok sewınırım :) hadı sıze kolay gelsın

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
genuıne ıntel 1.66 ghz 1 gb ram  nvıdıa geforce go 7400

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727)

z_oneal
25-10-2008, 16:54   |  #2  
z_oneal avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
712 mesaj

sistem geri yükleme yap geçer

sgungul
25-10-2008, 17:51   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
215 mesaj

Bilgisayarı güvenli kip komut istemi modunda açtıktan sonra Başlat / çalıştır 'a %systemroot%\system32\restore\rstrui.exe  yazıp onaylayın. Sistem geri yukleme yardımcısı calısacaktır sisteminizi bir oncekı zamana geri alabilirsiniz.

Not : sistem geri yuklemeyı kapatmadıysanız eger...

İyi çalışmalar.