Windows Vista Backup Nasil yapilir

catli42
10-03-2009, 00:56   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
267 mesaj

selam sayin arkadaslar sizdegerli arkadaslara bir sey danismak istiyorum
1.windows vista nasil Backup yapilir normal kullandigimiz bilgisayar diyelimki suanki kullandigim bilgisayarin backup yapmak istiyorum ama misal diyorum bunun icin ne yapmaliyim yada yapmaliz neler gerekiyor birde resimli yada video,lu bir calisma olursa cok memnun olurum yani yanliz yapmamak icin

misal Acronis Treu Image felan varda ben diyelim direk dvd cd,ne cekmek istiyotum diyelim nerelere girip nereye basacagim yani.

2.de bazi Leptoplarda dvd cd,yok icinde gelmiyor yani bunun icinde bir anlatim olursa cok iyi olur diye düsünüyorum yegen leptop almis 3 ay felan olmus problem yapiyormus bazen internete felan windows vista 1  32bit yüklü simdi bunu format atmak icin dvd cd,yokmus bunu nasil yapacagim mesela dvd yakmak icin hafta sonu yapmayi düsünüyordum da bu konuda yardimci olursaniz cok cok memnun olurum

Banned
10-03-2009, 12:05   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj

arkadaşım viking in imzasında acronis anlatımı var orayı incele

catli42
10-03-2009, 12:53   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
267 mesaj

selam sayin aapociapo kardes bizim burda yokmu nerden bulalacagiz bizim burdada yapilsa iyi olmazmi sanirim iyi olur bu benim sahsi görüsüm

link yok

Banned
10-03-2009, 13:30   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj
catli42
selam sayin aapociapo kardes bizim burda yokmu nerden bulalacagiz bizim burdada yapilsa iyi olmazmi sanirim iyi olur bu benim sahsi görüsüm

link

ne demek istediğini tam anlayamadım ama viging zaten forum üyesidir daha önce forumda bunu detaylı anlattığı için forumun o sayfasının linkini imzasına eklemiş olay bu

Son Düzenleme: aapociapo ~ 10 Mart 2009 13:32