windows xp'de format sorunu

grkmkprl
23-07-2013, 17:48   |  #1  
grkmkprl avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

Merhaba Arkadaşlar,hemen sorunuma geçmek istiyorum,Bilgisayarı tarattım bir oyuna girmek için(virüs var diye)tarama bittikten sonra bilgisayara restart attım windows yüklemesi tam biterken bilgisayar mavi ekran veriyor ve restart atıyor,güvenli modda denedim yine aynı şey oldu,önceki ayarlarla başlat dedim yine restart attı,elimde 2 tane format cd'si vardı.Fakat ikside çok eski ve taktığımda'da cd okunmuyordu.Benim İsteğim Acaba Flashtan format atabilirmiyim diye düşündüm,internetten aradım ama format dosyalarını bulamadım.yani flashtan nasıl format atabilirim,atılıyormu,atılıyorsa açıklayıcı anlatırsanız çok sevinirim.Acil Cevaplarınızı Bekliyorum...

bahoo06
23-07-2013, 17:53   |  #2  
bahoo06 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
110 mesaj

arkadaşlarından cd yi temin edebilirsin onlardada yoksa internet cafelerden alabilirsin. flash dan atılır tıpkı cd ye çeker gibi flashın içine atacaksın ama bu sefer boottan birincil olarak usb yi sececeksin geri kalan işlem aynı

bahoo06 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
grkmkprl
23-07-2013, 17:57   |  #3  
grkmkprl avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj
Alıntı: bahoo06  
arkadaşlarından cd yi temin edebilirsin onlardada yoksa internet cafelerden alabilirsin. flash dan atılır tıpkı cd ye çeker gibi flashın içine atacaksın ama bu sefer boottan birincil olarak usb yi sececeksin geri kalan işlem aynı
tamam çok sağol kardeşim bu bilgi bana yeter