windows xp sorunu

bigdeath
02-08-2012, 00:13   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
111 mesaj

merhaba arkadaşlar benim pc de bi sorun çıktı pc yi kapattım güncellestirmeleri yaptı osnra bida açtım bi baktım hersey kasıyor yani simgeler fln deişmiş halde oyun lar fln hiç birini açmıyor yani exe lere tıklıyorum açmıyor mesala battlefield tıklıorum ilk basta çaıyor oyun sonra kapatıyorum ondan sonra birdaha açıyorum beyaz ekran gelio kapanıo veya baska bi oyun s2 sonsilah açıyorum açılıo 1 saniye sonra kapanıyor hiç bise anlamadık mouse fln indirirken deişik iniyor masaüstünde simgeler fln deişi deişik ti normal xp simgeleri oldu bürsürü şeyle taradık nafile anca nete girior desem dorudu bi yardım edinn                                                  not:kasada kontrol kalemi ile baktıgımda elektirik kaçağı var o sorun deildir ama bi söyleyim dedim

bigdeath
02-08-2012, 00:43   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
111 mesaj

arkadaşlar yardım edin lütfen he bir seydaha mesala pes 13 ü aççaktım açıorum diorki bu minmum sistemi karşılamıyor diyor yani setting lere girio m ati hd 3870 512mb yapılandırmıyor diyor napcaz arkadaşlaryardım edin ekran kartıa mı bise oldu sistem yetmior demein dha once gta 4 battlefield gibi oyunları full ayarda oynadım bu ekran kartıyla

excel_mustafa
02-08-2012, 19:48   |  #3  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

en son yüklediğin güncelleştirmelerin hepsini kaldır.son çare sistem geri yükleme yap.olmazsa format :)

bigdeath
09-08-2012, 16:37   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
111 mesaj

tmm kardeşim çözdüm bi oyun vardı pc deher oynadığpım zmn ekran kartını zorluyormuş onu sildim osnra bi taradım ondan sonra bütün güncelleştirmeleri yaptım çözüldü oyun zorluyormuş ekran kartını

dead man
14-08-2012, 09:24   |  #5  
dead man avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,341 mesaj

Güncellemeler Sistemi Yavaşlatmak İçindir Beğenmedim

[yeniSistemlerİçinBunuSöylüyemeyiz]

obuaorg
13-10-2012, 19:53   |  #6  
obuaorg avatarı
Taze Üye
1 mesaj

merhaba.ben Ankara'ya yeni taşındım.TSK'da görevliyim.tayinim Ankara'ya çıktı.buraya gelir gelmez maalesef UYDUNET diye bişey duydum ve aldım.internet çok yavaşdı.UYDUNET yavaş diye gittim TTNET aldım.internet hala yavaş. TTNET'i aradım sordum."bizden değil bilgisayarınızdan kaynaklanıyor" dediler.yardım edebilecek var mı?internetim çok yavaş.net'ten film indiriyorum.program 1 saat 10 dakika kaldı diyor.ama 1 dakika 10 dakikada geçiyor.ffilm indirdim 4 saat sürdü.yardım edin???mail adresim :  [email]otasbas@yahoo.com[/email]

Son Düzenleme: obuaorg ~ 13 Ekim 2012 19:54
abandonware
14-10-2012, 14:33   |  #7  
abandonware avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
120 mesaj
Alıntı: obuaorg  
merhaba.ben Ankara'ya yeni taşındım.TSK'da görevliyim.tayinim Ankara'ya çıktı.buraya gelir gelmez maalesef UYDUNET diye bişey duydum ve aldım.internet çok yavaşdı.UYDUNET yavaş diye gittim TTNET aldım.internet hala yavaş. TTNET'i aradım sordum."bizden değil bilgisayarınızdan kaynaklanıyor" dediler.yardım edebilecek var mı?internetim çok yavaş.net'ten film indiriyorum.program 1 saat 10 dakika kaldı diyor.ama 1 dakika 10 dakikada geçiyor.ffilm indirdim 4 saat sürdü.yardım edin???mail adresim :  otasbasyahoo.com

bulunduğun konumdan kaynaklanıyor olabilir.. başka bir pc'yi o internet bağlantısına başlamayı dene, eğer sorun devam ediyorsa bilemeyeceğim..

@konuyu açan arkadaş, pc'ne büyük ihtimal şaka amaçlı bir virüs bulaşmış.. genel olarak windows'u yeniden kurmak çözüm olabilir (formata pekte gerek yok..).