Windows7 Admin (yönetici) Şifresi Kırma Programsız

sifrekiriciozenc
04-10-2011, 15:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Meraba Arkadaşlar Video Benim Çekimimdir.Lütfen ALINTI yapıcaksanız altına yazın.

ADMİN(YÖNETİCİ ŞİFRESİ KIRMA VİDEO BURADA :)))

Youtube

http://www.youtube.com/user/Hackerboy55#p/a

Hepsi Aynı İzleyip Uygulayın :)

Kapalı Hesap (153334)
04-10-2011, 16:03   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

İyide önemli olan windows kapalıyken bunu yapmak şifreyi kırmak windows açıkken herkez kırar.Neyse ben açmadanda ms - dosdan kırıyorum sen anlat millete.
bitlokerla şifrelenmiş hdd yide kıran varmı aranızda. :)

sifrekiriciozenc
seni taktir ettim güzel bir çalışma ama.Bilmiyen insanlar bu şekilde kurtulabilir.Windows kapalıyken bir yolu olursa bulursan bize anlatırsan daha makul olur.Genelde windows kapayken şifre istiyor.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (224115) ~ 04 Ekim 2011 16:14
PcMaKeR
04-10-2011, 16:04   |  #3  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Vaybe hackerboya bak sen. Windows açıkken ve admin hakları olan bir kullanıcıda administratör şifresini kırma. Hakkaten büyük bir olay woooowww.

net user Administrator parola

parola yazan yere parolanı yaz enter a bas şifre kırıldı. Kısıtlı kullanıcıda kır bakalım hackerboy.

Ben sana daha güzelini öğretiyeyim... http://www.serdargokcen.com/windows-sifresi-sifirlama.aspx al kökünden kim olursa olsun bütün hesapların şifresini sıfırlayabiliyor, değiştirebiliyor.

Hey Allahım ya!

Son Düzenleme: PcMaKeR ~ 04 Ekim 2011 16:05
sifrekiriciozenc
04-10-2011, 16:29   |  #4  
OP Taze Üye
11 mesaj

kabul ediyorum arkadaşlar daha 15 yaşındayım elimden geleni yaptım kabul ediyorum çok iyi olmayabilir ama sölediğim gibi yapabilecegim herseyi yaptım

sifrekiriciozenc
04-10-2011, 16:31   |  #5  
OP Taze Üye
11 mesaj

BU arada microsoft sitesinde bunu yayınlamış detroid 
BitLocker Sürücü Şifrelemesi'ni devre dışı bırakmayla birimin şifresini çözme arasında ne fark var?
BitLocker iki yolla kapatılabilir: BitLocker devre dışı bırakılarak veya birimin şifresi çözülerek. BitLocker'ı devre dışı bıraktığınızda, sabit diskiniz hala şifrelidir ancak bilgisayarınız bilgileri okumak için sabit diskte depolanan düz metin biçimindeki bir şifre çözme anahtarını kullanır. Birimin şifresini çözdüğünüzde, sabit diskte bulunan her şeyin şifresi çözülür.
BitLocker Sürücü Şifrelemesi özelliğinin devre dışı bırakılması, Windows'un yüklü olduğu sürücünün şifresi çözülmeden BitLocker korumasını kaldırmak için kullanılan geçici bir yöntemdir. Bilgisayarın temel giriş/çıkış sistemini (BIOS) veya başlangıç dosyalarını güncelleştirmeniz gerekiyorsa, BitLocker'ı devre dışı bırakın. Bu önlem BitLocker'ın sürücüyü kilitlemesini önler ve çok uzun sürebilecek şifre çözme işleminden kaçınmayı sağlar. Güncelleştirme tamamlanıp bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra BitLocker'ı yeniden etkinleştirin. BitLocker devre dışı durumdayken dosyalarınızı okumak için bilgisayarda depoladığı düz metin biçimindeki bir anahtarı kullanır. Sabit disk şifreli olduğu halde, sürücüdeki bilgiler güvende değildir. BitLocker'ı yeniden etkinleştirdiğinizde, düz metin anahtar kaldırılır ve Güvenilir Platform Modülünü (TPM) veya parola (Grup İlkesiayarlarıyla etkinleştirilmişse) kullanarak Bitlocker birimin güvenliğini yeniden sağlar.
Birimin şifresinin çözülmesi, bilgisayardan BitLocker korumasının kaldırılması ve Windows'un yüklü olduğu sürücünün şifresinin çözülmesi demektir ki bu uzun zaman alabilir. Birimin şifresini çözdüğünüzde, söz konusu bilgisayarda depolanan tüm bilgilerin şifresi çözülür. BitLocker'ı yeniden açmaya karar verirseniz, bilgisayarda bulunan TPM'yi kullanır ya da başka bir parola ayarlamanızı ister. Bir birimi yeni bir bilgisayara taşımadan önce şifresini çözmek ve sonra yeni bilgisayarda BitLocker'ı açıp birimi yeniden şifrelemeyi isteyebilirsiniz.
BitLocker'ı kapatmak veya geçici olarak devre dışı bırakmak için

1. Başlat düğmesi Denetim MasasıGüvenlik ve ardından Bitlocker Sürücü Şifrelemesi'ni tıklatarak Bitlocker Sürücü Şifrelemesi'ni açın.‌  Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
  2. Aşağıdakilerden birini yapın:
    • BitLocker'ı geçici olarak devre dışı bırakmak için, BitLocker'ı Kapat'ı tıklatın, sonra BitLocker Sürücü Şifrelemesini Devre Dışı Bırak'ı tıklatın.
    • BitLocker'ı kapatıp birimin şifresini çözmek için, BitLocker'ı Kapat'ı tıklatın ve sonra Birimin şifresini çöz'ü tıklatın.

PcMaKeR
04-10-2011, 16:42   |  #6  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Bitlocker 1 in kırılımı mevcut ama 2 nin kırılımı öyle ben kırarımla kırılacak bir şey değildir. Anakart üzerindeki TPM yongasına şifre kaydedilmiş ise o diskteki verileri dışarıdan hiç bir şekilde müdehale edilemez. Sadece formatlarsın.

Aklında bitlocker ı kırmak olmasın bence sadece zaman kaybı.

ecmnrcmc
05-10-2011, 08:38   |  #7  
Üye
50 mesaj

Teşekkürler

Kapalı Hesap (153334)
05-10-2011, 12:09   |  #8  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

Bende teşekkür ederim.(sana)

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (224115) ~ 05 Ekim 2011 12:10
thepatriot
11-07-2012, 09:54   |  #9  
Taze Üye
17 mesaj

en kesin yol bence burda:

cemre07
25-08-2012, 13:54   |  #10  
Taze Üye
1 mesaj

ben kıramıyorum.ve yardımcı olabilir msiniz ücret ne kadardır .eğer siz kırarsanız ve birde  İp adresi bilimiyor değil mi?karşı taraf fark eder mi? yani şifre değişikliğine uğrmasın

sasda
13-09-2012, 10:04   |  #11  
Taze Üye
1 mesaj
Alıntı: sifrekiriciozenc  
Meraba Arkadaşlar Video Benim Çekimimdir.Lütfen ALINTI yapıcaksanız altına yazın.

ADMİN(YÖNETİCİ ŞİFRESİ KIRMA VİDEO BURADA :)))

Youtube

http://www.youtube.com/user/Hackerboy5alıntı]

alıntı

xlyasinxl
14-09-2012, 00:17   |  #12  
Yeni Üye
43 mesaj

ben bi program görmüştüm onu indirip cd ye iso olarak yazıyorsun sonra bilgisayarı cdden başlatıyorsun ordaki işlemlerle şifreyi kırmak mümkündü

dead man
14-09-2012, 01:57   |  #13  
dead man avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,341 mesaj

Windows Üzerinden Şifre Kırma Başlangıçta Güvenli Mod'ta Administrator'e Bağlanıp Kırmaktan Farksızdır. Hmph

Kendini Geliştir İyi

exripuadm
17-12-2014, 23:36   |  #14  
Taze Üye
7 mesaj

Vestel Akıllı Tahtalar İçin ( Ankara ) 2013 Yılı Şifreleri:

Vestel Kullanıcı Hesabı Şifresi :  blsm06gtc

Netsupport Devre Dışı Bırakma Şifresi :  @nkrblsm13101923

Arkadaşlar, Vestel Akıllı Tahtalar İçin Aralık 2014'te Yüklenen Windows'un Şifreleri :

Vestel Kullanıcı Hesabı Şifresi :  @nkrgtc06

Netsupport Devre Dışı Bırakma Şifresi :  gtcblsmfrmtr

https://www.chip.com.tr/forum/ves ... 95.html?ynt=1415990

mtngngr
23-07-2015, 21:14   |  #15  
Taze Üye
18 mesaj

Merhaba arkadaşlar

Geçen gün ihtiyacım oldu ve araştırıp bulduğum uyguladığım basit bir yöntemi anlatmak istiyorum.

İhtiyacımız olan windows 7 veya 8 cd/dvd/usb kurulum medyası.

Önce medya ile bilgisayarı boot ediyoruz ve bilgisayırımı onar diyoruz. bu sayfada load driver diye bir seçenek gelecektir orada gözata basarak C:/windows/system32 ye gelrek utilman.exe yazan dosyayı bir harf değiştiriyoruz. Dahaa sonra Cmd.exe nin adını Utilman.exe olarak değiştiriyoruz.

Bu ne işe yarıyor? login ekranında windowsa erişmeden önce sol altta erişilebilirlik özellikleri vardır. Utilman.exe yani. biz bunun yerine o tuşa basınca CMD yani komut satırı gelmesini sağlıyoruz.

Bilgisayara giriş yapmadan önce oraya tıkladığımızda artık komut satırı açılacak.

Administrator hesabın adınuı biliyorsanız onuda kullanabilirsiniz. ve ya örneğin Ahmet adında admin bir kullanıcı oluşturmak için şifrede 12345678 olacak diyelim şunu yazıyoruz komut satırına

net user Ahmet 12345678 

ve Enter a basıyoruz.
bilgisayarda yerel olarak Ahmet adında yetkili bir kullanıcı yaratmış oldunuz.

bu kadar

daha sonra bilgisayar kurulum onarma işlemlerini tekrar ederek utilman ve cmd yi eski haline çevirebilir ve iz bırakmazsınız

TUNAHAN81
11-06-2020, 15:57   |  #16  
Taze Üye
1 mesaj

abi benim admin kullanıcımda şifre var be standarttada ebeveyn denetimi var bütün programları açabiliyosun ama bi dosya indirdin bilinmeyen şifre istiyo bende admin hesabının şifresini unuttum cmd den yapcam net user onada yönetici açmam lazım yine şifre istiyo yardım et