Windows7 Mozilla Firefox Donuyor Yardım...

John ConneR
26-07-2011, 04:07   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Arkadaşlar benim tarayıcım mozilla firefox ama cözemediğim bi sorunum var durduk yere donup duruyo mesela; Donuyo 1 - 2 dk bekliyo sonra düzeliyo, Ardından 10 - 15 Dk Geciyo bidaha donuyo sürekli böyle kafayı yiyeceğim bi türlü düzeltemiyorum...

Bilgisayarımın Özelliği:

Son Düzenleme: John ConneR ~ 26 Temmuz 2011 04:26
A_Jerusalem_N
26-07-2011, 09:14   |  #2  
Yıllanmış Üye
230 mesaj

ekran kartını ve firefox sürümüyle alakalı olabilir.Ya da firefox eklentilerinden kaynaklı bir şeyde olabilir.

AimLeSS
26-07-2011, 09:27   |  #3  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
469 mesaj

aynı sorun bendede var hemde sadece fırefoxda deil chrome dada aynı sorun var donma sorunu genelde çok sekme açınca oluo ama bazen de 2 sekmeyle bile donuyo çözümü yok sanırım :D

Rabbit
26-07-2011, 12:00   |  #4  
Rabbit avatarı
Üye
88 mesaj

Bende de çok önceden olmuştu eğer donuyorsa kablosuzsa wireless çıkar tak  illa firefox değil ie chrome hepsinde olur o internet bağlantısıyla alakalı ttnettir büyük ihtimalle ve internetini açınca karsına oturduğunuz semtin altyapısı duzeltılmıstır daha hızlı internete merhaba gibi bir mesaj gelmedıkce bir sey yapamassın en iyisi internet baglantı optimizer bir program bul onla gir internete ;;;

AimLeSS
26-07-2011, 12:02   |  #5  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
469 mesaj
Alıntı: Rabbit  
Bende de çok önceden olmuştu eğer donuyorsa kablosuzsa wireless çıkar tak  illa firefox değil ie chrome hepsinde olur o internet bağlantısıyla alakalı ttnettir büyük ihtimalle ve internetini açınca karsına oturduğunuz semtin altyapısı duzeltılmıstır daha hızlı internete merhaba gibi bir mesaj gelmedıkce bir sey yapamassın en iyisi internet baglantı optimizer bir program bul onla gir internete ;;;

bildiğin bi program varsa link at zahmet olmazsa. halledelim sorunumuzu :D

John ConneR
26-07-2011, 14:25   |  #6  
OP Taze Üye
7 mesaj

Yok Kardeş İnternet Bağlantımda Hiç Bi Sorun Yok Mesela Chrome İndirdim Ona Giriyorum Bir Tane Donmuyo Sadece Monzillada Gecenlerde Mozillanın Yeni 5 Sürümü Cıkdı Ozaman Düzelir Heralde Dedim Onu indirdim Kurdum Gene Aynı Yani Mozillada Sadece 1 Tane Google Sayfası Acık Olsa Boş Dursa Bile 10 Dk İçinde Donuyo İçinde 20 Tane Sayfa Acık Olsa Bile Aynı Sürede Donuyo Ya 10 Dk Ya 15 Dk:) Bide Mozilla Donuyo Ama Msn Diyer Programlara Hiç Bişi Olmuyo Sadece Mozilla'da Sorun Bu Arada İnternet Bağlantım BİRİ.NET...
Yardımlarınız İçin Şimdiden Çok Teşekkürler:)

AimLeSS
26-07-2011, 14:57   |  #7  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
469 mesaj
Alıntı: John ConneR  
Yok Kardeş İnternet Bağlantımda Hiç Bi Sorun Yok Mesela Chrome İndirdim Ona Giriyorum Bir Tane Donmuyo Sadece Monzillada Gecenlerde Mozillanın Yeni 5 Sürümü Cıkdı Ozaman Düzelir Heralde Dedim Onu indirdim Kurdum Gene Aynı Yani Mozillada Sadece 1 Tane Google Sayfası Acık Olsa Boş Dursa Bile 10 Dk İçinde Donuyo İçinde 20 Tane Sayfa Acık Olsa Bile Aynı Sürede Donuyo Ya 10 Dk Ya 15 Dk:) Bide Mozilla Donuyo Ama Msn Diyer Programlara Hiç Bişi Olmuyo Sadece Mozilla'da Sorun Bu Arada İnternet Bağlantım BİRİ.NET...
Yardımlarınız İçin Şimdiden Çok Teşekkürler:)
bendede sadce  tarayıcı donuyo mozilla yada chrome. bencede netle alakalı bişey  var chrome u bi dene gene donarsa adam haklı

John ConneR
26-07-2011, 15:15   |  #8  
OP Taze Üye
7 mesaj

Denedim Başka Tarayıcıları Ama Bi Sorun Yok Mozillayıda Silip Yüklüyorum Gene Aynı Donuyor:((

AimLeSS
26-07-2011, 15:25   |  #9  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
469 mesaj
Alıntı: John ConneR  
Denedim Başka Tarayıcıları Ama Bi Sorun Yok Mozillayıda Silip Yüklüyorum Gene Aynı Donuyor:((
ozaman benim sorunum farklı. 
chrome a geç ozman

Kapalı Hesap (203105)
27-07-2011, 00:26   |  #10  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
4,414 mesaj

kardeş bende de donuyordu şimdi bu gün sildim firefox u hemen eski sürümünü yükledim 3.5 miydi neydi valla çok stabil donma yok süper valla dediğmii yap kesin düzelecek banada oluyordu ben yaptım dediğimi düzeldi