windows7 neden XP gibi çalışmaz

HPQ-User
02-12-2011, 16:16   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

doktorno sormuş:
Yukarıda Detaylı Anlattım windows7 de Exploler 8 ana sayfayı kullanıyorum fakat windows bir sürü güncelleştirme yükledi XP Modu varmı yokmu bilemiyorum Benim bütün İstegim Ana Sayfamın VE Araç Çubugumun Bazı tarayıcılarda Çalışabilmesi en azından exploler8 den iyi olanlarda bütün istegim bu çok sitede yazdım kimse bilmiyor böyle birşeyi bazısıda sorunuz anlaşılmadı diyerek başından savıyor yani ben yapamam diyemiyor sorunuz anlaşıılmadı diyorlar?

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
windows7 32 bit Exploler8 Ana Sayfasında Google.com.tr/ arama Motoru ve Google Araç Çubugumla Manzaralı  harika bir Ana Sayfa Ben Tarayıcı Degişince Ana Sayfamın Degişmesini İstemiyorum Araç Çubugumun Kaldırılmasını İstemiyorum hatırladıgıma göre Vistanın Ana Sayfası Aynı XP gibiydi kullandıgım Exploler8 IE olabilir Lütfen Ana Sayfam Degişmeden Mükemmel bir tarayıcı ekleyin Ayrıca Araç Çubugumda Lazım Oda Kalması Lazım Ana Sayfamda.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.1; Trident/4.0; BTRS122159; GTB7.2; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; CPNTDF; .NET4.0C)