windows7 tablet seçimi

mevthawk
17-11-2011, 14:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

saygıdeger  chip kullanıcıları ben bir tane tablet almayı düşünüyorum ve windows işletim sistemli bir tablet olmasını istiyorum android,ios ve digerleri biraz karmaşık geliyor (hani en iyisi bildigin işletim sistemidir olayı :) )
Benim istedigim temel özellikler windows işletim sistemine sahip olması, kablosuz ag sistemi, gps ,usb 2veya3 girişlerinin olması,birde  şarjı biraz çok giden ve donanım yapısının güçlü olması olması...

bende biraz arşatırdım ama çok model bulamdım bir kaçtane buldum bunlardan hangisini önerirsiniz acaba veya farklı önerebileceginiz marka model olabilirmi şimdiden teşekkürler...

[url=http://www.[spam].com.tr/p10ems-,30511.html#TabPanelStart]EasyPad P10EMS Tablet Pc[/url]

Acer Iconia Tab W501
DELL Inspiron 1090 55P23B
ARCHOS Tablet PC 9

burcutr
19-11-2011, 08:57   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

ben window7 ye wolfteam yükledim şimdide oynuyorum hiç bi sorun olmuyo

türksahini
20-11-2011, 01:49   |  #3  
Taze Üye
11 mesaj

dostum bende bir ara almayı düşünüyordum çinden gelecekti ama burada tam bir cevap alamadım oüzden yattı diger sitelerdede ççok anlayan yok heralde ama bence dell i al hem leptop tarzı kullanılabiliyor gibi gözüküyor ama söylim ben çok anlamıyorum :) inşallah sana yardımcı olurlar....

mevthawk
23-11-2011, 02:12   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

arakdaşlar koskoca chip in uzmanlarından bir ilgilencek hayırsever yokmu lütfen ben hiç anlamıyorum ;
bu arada turksahini önerin teşekkürler...

Tekno_Loji
23-11-2011, 08:52   |  #5  
Tekno_Loji avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 35
1,677 mesaj

windows 8'li tabletleri bekle bence.

mevthawk
23-11-2011, 15:36   |  #6  
OP Taze Üye
3 mesaj

dogru diyonda hocam zaten çıkınca inşallah biz yükleriz onu cihaza, win 8in daha stabil birsürümün çıkmasınada oldukça var gibi gözüküyor. benim bu ay elime biraz para geçti bu parayla alayım diyorum daha sonra kolay kolay insanın eline geçmiyor hele bizim işte yılda bir bile zor geçiyor. hala önerileriniz bekliyorum aslında dell e biraz kafam yattı ama hala çok kaarsızım.. bilirsiniz bu tür şeylerde biraz kaliteli almak lazımki biraz uzun müddet gitsin..