Windows7 tek tıkla açık olan uygulamaları kapatmak

windows7seven.org
04-07-2010, 21:06   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
10 mesaj

Windows 7 tek tıkla açık olan tüm uygulamaları kapatmak

Windows 7 32bit ve 64 bit seçeneği vardır.

Bunun için aşağıdaki programı indirin.

32 bit açık halde bulunuyor. 64 bit ise klasör içindedir. Hangi sürüm sizinkini destekliyor ise onu kullanın.

Uygun sürüm dosyasını bilgisayarınıza çıkarın. Görev çubuğuna sürükleyip bırakın. (Resimdeki Gibi)

Bu simgeye bastığınızda aktif olan tüm uygulamalar kapatılır. (Msn dahil tüm uygulamalar kapatılır. Antivirüs programları hariç.)

Download:
http://www.ntwind.com/download/CloseAll.zip

Son Düzenleme: windows7seven.org ~ 04 Temmuz 2010 21:22
Jubei76
04-07-2010, 21:17   |  #2  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

arkadaşım kusura bakma ama hem isminden hemde verdiğin link,ten dolayı bu paylaşımının reklam amaçlı olduğunu düşünüyorum ve ayrıca yönlendirdiğin site pek güvenilir gelmedi bana, kusura bakma burası saygı çerçevesi içerisinde konuşabildiğimiz bir aile topluluğu bu yüzdende umarım yorumumu yanlış anlamazsın,teşekkürler

windows7seven.org
04-07-2010, 21:24   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
10 mesaj
Alıntı: Jubei76  
arkadaşım kusura bakma ama hem isminden hemde verdiğin link,ten dolayı bu paylaşımının reklam amaçlı olduğunu düşünüyorum ve ayrıca yönlendirdiğin site pek güvenilir gelmedi bana, kusura bakma burası saygı çerçevesi içerisinde konuşabildiğimiz bir aile topluluğu bu yüzdende umarım yorumumu yanlış anlamazsın,teşekkü
Kaynak adresini uyarın doğrultusunda sildim fakat güvenilir gelmeyen sitenin pagerank değeri 5. Buda güvenilir bir site olduğu anlamına gelir. Ben denedim sorun yok. Genede senin isteğine kalmış.

Yorumun için teşekkürler. Zamanla alışırsın paylaşımlarıma :D