windows7 ve sony ericsson w810i savaşı

HPQ-User
19-07-2010, 17:31   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

diyapman sormuş:
Sony ericsson w810i modeli cep telefonumu sonyericsson;un son çıkarmış olduğu Pc suite 6 ile kullanmak istiyorum. ama w7 ve se pc suite 6 uyumlu olsa da, w7 tanımlama için w810i için ısrarla driver istiyor. günlerce araştırdım ama internette bu isimde yayınlanan hiçlerden başka bir şey yok. çareyi sony ericsson un resmi sitesinden destege yazmakta aradım. aldığım cevap çok komikti:
---
At the moment we have PC Suite 6 which is compatible with Windows 7, but it is only compatible with newer phone models.

You can download PC Suite 6 but we do not guarantee that it will work with your phone.

As part of Sony Ericsson's commitment to excellent customer service, we offer a wide variety of mobile products to suit your lifestyle. If you require more information, or have any other questions, please visit our Support Forum.
---

2gb hafızalı film izleyebildiğim bir telefona antik çağdan kalmış muamelesi yapılıyor. ayrıca sonyericsson un bu ürünün yasal ömrü boyunca teknik update sunması zorunluluk değil mi?

sadede geleyim, w810i telimi w7 ile pc suite üzerinden kullanmalıyım. ama...

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
Asus F3m notebook:
1GB ram
1.6 amd X2

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.1; Trident/4.0; SLCC2; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30729; Media Center PC 6.0)

mancınık
19-07-2010, 17:44   |  #2  
mancınık avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
725 mesaj

bendeki K550i de win7 sorun çıkardı  bende win7 ultimade deki sanal xp yi kurdum xp le kullanıyorum simdilik sorun yok

diyapman
19-07-2010, 22:39   |  #3  
Taze Üye
1 mesaj
Alıntı: mancınık  
bendeki K550i de win7 sorun çıkardı  bende win7 ultimade deki sanal xp yi kurdum xp le kullanıyorum simdilik sorun

himm.. iyi bi taktik bunu daha önceden bi yerde okumustum. Ama daha bikac günlük denebilecek w7 kullanicisiyim. Sanirim ben de sanal XP yi arastirip neyin ne oldugunu kurcalicam. Ama arkadasim w7'deki sanal XP nin cok iyi bi sistem gerektirdigini yazmisti.

1 gb ram ve 1.6 ghz ile bu isi sadece telefondaki isteklerimi yerine getirmek istedigimde kullanabilecek bir firsatim olur mu acaba? bu sanal XP ne kadar agir bir sey olabilir?

mancınık
19-07-2010, 23:22   |  #4  
mancınık avatarı
Yıllanmış Üye
725 mesaj

sanal xp bildiğim kadarıyla sistemi zorlamıyor mart ayında chip dergisi win 7 destek DVD si vermişti ondaki sanal xp kurlumuçok kolay ve sisteme tam uyumlu onu bulmanı tavsiye ederim  diğerlerinin kurulumu bana biraz karışık geldi ayrıca isteklerini rahatlıkla yerine getirebilir ben şu anda köyde oturuyorum  K550iyi modem olrak kullanıyorum bilgisayardan internete giriyorum seninlede bu sayede yazışıyorum!! iki klasör biri xp mode 455 mb virtual 10mb eğer bulamazsan özelden yazarsan yardımcı olmaya çalışırım tabi sabırlı olacaksın çünkü benim bağlantı hızım çok yavaş hani eski 56k modemler vardıya hemen hemen onlar gibi