[YAZILIM] Windowsphone 8

HPQ-User
16-09-2012, 01:15   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Merhabalar ben ilk kez smartphone almaya karar verdım bakmıs oldugum cıhazlar özellık acısından hep aynı fıyat da söz konusu degıl amacım benım ihtiyaclarımı karsılamak rahat pdf okumak bölumume yönelık gelısebılmek ve kullandıgım ısletim sistemine uygulamalar yazabilmek suan android ve windowsphone arasında kaldım ve bir turlu karar veremıyorum sizin öneriniz ne olurdu hangi işletim sistemi kendımı gelıstırmeye yönelık ve ımkanları daha cok olur

Sistem Bilgilerim
Son Düzenleme: HPQ-User ~ 16 Eylül 2012 02:50
Selçuk İslamoğlu
16-09-2012, 02:53   |  #2  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Merhaba,

Henüz Windows Phone 8'li telefonlar piyasaya çıkmadı. İleride şimdilik duyduklarımız Nokia Lumia 920, Nokia Lumia 820, Samsung ATIV S gibi telefonlar var. Henüz ne fiyatlar ne de çıkış tarihleri (veya Türkiye'ye geliş tarihleri) hakkında bir bilgi var.

Eğer hemen almak istiyorsanız, şiimdilik en iyi seçim Android gibi görünüyor.  Samsung Galaxy S3, HTC One X gibi gelişmiş üst seviye Android'lerden problem yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Kapalı Hesap (128169)
16-09-2012, 03:05   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 40
2,851 mesaj

Şu an Windows 8 işletim sistemli telefonlar çıkmadı. Selçuk Bey' in dediği gibi yalnızca yeni Nokia Lumia' lar tanıtıldı. Çok fazla bir bilgiye de değinilmedi henüz. Şimdi alacak olursanız Samsung Galaxy S3 tek tavsiyemdir. Ona rakip olarak da HTC One X, One XL ve One S diyebilirim.