windows/system/confıg/system hatası

kays
18-11-2008, 19:36   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
348 mesaj

arkadaşlar benim sorunum çok büyük olmadığını bilyorum şimidi ben hdd başka bir bilgisayarda format atıyorum ve hdd kendi kasasına takıyorum bir sefer çalışıyor ve sonra başlıkta belirttiğim hatayı veriyor aklıma gelen ne varsa yaptım ama yine olmuyor hiçbir şekilde kendi kasasında çalışmıyor ne yapmam lazım yardımlarınız için şimdiden teşkürler

mehsa
21-11-2008, 01:57   |  #2  
Üye
57 mesaj

Merhabalar,

Farklı bir pcde format atıp kasaya tekrar taktıktan sonra işletim sistemi kurmaktamısınız?sistem kurulup açılıp kapandıktan sonramı bu hatayı veriyor.Sistem kuruyorsanız XPmi.Marka bir pcmi ?   ""HP""

kays
21-11-2008, 16:18   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
348 mesaj

zaten işletim sistemini kurduktan sonra tekrar bir daha niye kurayım kurdum ya başka bir pc de tekrar kendi kasasına taktım sonra çalıştı sonra yeniden başlattım bana bu hatayı windows/system/config/system hatası onarmak için bir xp cd si takın falan filan işte yani hdd o bilgisayarda sistem dosyalarından bazılarını herhalde görmüyor sistem kurtarma konsulu bile yaptım yine olmadı şimdi başka şeyler bakıyorum birde aklıma bıos günceleme geldi şimdi onu deniyecem ha birde kasade ne varsa yerine yenisi taktım ama anakartı değiştirmedim saygılarımla inşallah bu sefer olacak ben bilgisayarcıyım ilk defa böyle bir şey başıma geliyor yapamadığım bigisayar sayıysı nadirdir.sıkıntın olursa buralardayım