wireless çekim gücündeki çarpı işareti

ozhan
05-04-2011, 13:33   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

herkese selam arkadaşlar hatırlarsanız bir kaç gün öcne bir wireless sorunum olduğundan bashetmiştim  https://www.chip.com.tr/forum/wireless-sorunu_t201078.html   o sorunu sizinde yardımlarınız ile çözmüştüm ama şöyle bir sorun var şu an masaüstü bilgisyarım nete giriyor wireless açık başka laptolar o wireless bağlanıtısını kullanarak internete erişebiliyor ama evde ki laptop da kablosuz ağları göster dediğimde tüm bağlantıları gösteriyor çekim güçleri ile beraber ama kendi bağlantımızda çekim güücü sembolü yerine sadece kırmızı bir çarpı işareti gösteriyor ve tıkladığımda bağlantı başarısız diyor bilgis olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim teşekkürler herkese kolay gelsin . . .

G00GLE
05-04-2011, 13:51   |  #2  
G00GLE avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
747 mesaj

işletim sisteminizin windows 7 olduğunu varsayarak yazıyorum. ağ simgesine sağ tıklatıp ağ ve paylaşım merkezi ni açın. sol taraftan kablosuz ağları yönet i tıklatın. orada ağınızın ismini bulup sağ tıklayın ve ağı kaldır deyin. sonra yeniden bağlanmak için ağ listesini açın. kendi ağınızı seçip bağlan deyin. şifrenizi girin ve bağlanın.
sebebine gelince muhtemelen bir şifre değişikliği veya aynı adlı başka bir ağın tanıtılmış olmasıdır.

G00GLE bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
ozhan
06-04-2011, 11:40   |  #3  
OP Taze Üye
8 mesaj

evet işletim sistemim windows 7 bu dediklerinizi denedim ama hala aynı sorunu yaşıyropum en kısa zamanda bu dediklerinizi tekrardan deniyicem çok teşekkürler ilginiz için ama modemi resetlemeyi unutmuştum sorun olur mu sizce? büyük olaslıkla olurmuş gibime geliyorda :)

ozhan
14-04-2011, 11:39   |  #4  
OP Taze Üye
8 mesaj

sorunum çözülmüştür cevap verdiğiniz için teşekkür ederim ;)

firaribirdeli
25-02-2013, 13:53   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

tşk ederim bilgilendirmeniz sayesinde sorunumu çözdüm..

selmand
10-03-2014, 15:38   |  #6  
Taze Üye
17 mesaj

O wireless'e bağlanan farklı bir laptoptanda sizin bilgisayarınızda wifi adresinin özelliklerine girin.

Sonra şifreleme türü ve şifreyi doğru çalışan bilgisayardakinin aynısını yapın.

SenDe Yapabilirsin
31-05-2015, 14:27   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

Merhaba. Sorunun en kolay çözümünü bu videoda bulabilirsiniz.
www.youtube.com/watch?v=Ehz8HxUd95Y

Son Düzenleme: SenDe Yapabilirsin ~ 31 Mayıs 2015 14:27