Wireless hakkında

digrev
12-12-2008, 21:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Arkadaşlar sorunum donanım kaynaklı araştırmama  göre ..benim ethernet kartım intel pro wireless 2200bg bu kartla   bagzi kartlr sorun oluturo Kullamak istediğim program CommView for WiFi fakat yüklediğim zaman şöle bi hata veror "İntel ProSet kablosuz yazılımını 11.0.0. sürümü [conview] İntel (R) pro wireless network connection aygıt sürücüsünün 1.2.1.0 sürümnü desteklememktedir Lütfeen aşağıdaki güncelelmelerden birini yükleyin 9.0.2.*   9.0.3.*  9.0.4.* "   9.0.0.4 surumunu yukledim bende ama yine ayni mesaj son olarakta son sürüm olan 12.1.1.0'ı yükledim ama yine aynı hata 'yı alıyorum Acaba hata mesajının anlatmak istediği farklı bişey mi yani intel proset kablosuz yazılımı ile pro wireless 2200 network connection aygıtı farklı şeylemi

Son Düzenleme: digrev ~ 13 Aralık 2008 01:46
cont_frozen
14-12-2008, 00:25   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

hayır o yüklediğin program doğru fakat comvew programı bu chipset tarafından desteklenmiyor.hem zaten çok faydalı bi program sayılmazda.yeni bir  wireless kart al atheros veya netgear olsun .sanırım wireless hack  amacıyla sordun bu soruyu airodump ve aircrack  programlarını kullan comview işe yaramaz

digrev
14-12-2008, 21:41   |  #3  
OP Taze Üye
12 mesaj

Merhaba  cevabınız için teşekkürler Ama esas amacım hack değil :))ben sistem mühendisliği öğrencisiyim ve güvenlik işimin bir parçası olmak durumunda hem kendi network'ümün hemde wireless ağların açıkları hakkında penetrasyon amaçlı bir takım testler yapmayı amaçlıyorm bu  yazılım o programlardan sadece birisi..Galba sorunu çözüyorum tekrar teşekkürler