Wireless problemi!

melihnarli
09-04-2008, 12:31   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Arkadaşlar wireless açıkken masaüstündeki herhengi bir simgeye sağ tıkladığımda masaüstüne bir yeni klasör açılıyor. Silip tekrar denediğimde tekrar açılıyor. wireless i kapattığımda bu problem de bitiyor. Bunun nedeni ne olbailir? Nasıl çözebilirim. Bilen biri yardım ederse sevinirim.

melihnarli
09-04-2008, 14:23   |  #2  
OP Taze Üye
8 mesaj

Yok mu bundan anlayan biri ya?? yardımmm

Alibaba
09-04-2008, 15:56   |  #3  
Yıllanmış Üye
427 mesaj

sen derdini düzgün anlatmaya bile üşenirken millet işi gücü bırakıp neden senin sıradışı derdini anlamaya çalışsın? ne isimle klasör açılıyor. hangi işletim sistemini kullanıyorsun, bilgisayarın nedir? dünyadaki bütün bilgisayarlar aynı bütün sorunlar aynı olsa bilgisayar mühendisi olmak için 5-6 yıl okuyup 5-6 yıl da çalışma tecrübesi gerekmezdi değil mi? söküver takıver sürükleyiver clikleyiver kolaylığının arkasında yatan milyonlarca yıllık insanlık birikimini hiç düşündün mü?

melihnarli
09-04-2008, 16:20   |  #4  
OP Taze Üye
8 mesaj

yazdığım problem için bilgisayarın markasının veya modelinin gerekli olduğunu sanmıyorum. sonuçta yazılımla ilgili birşey bu. işletim sistemimde windows olduğu için söyleme gereği duymadım. yeni klasör dediğime göre adı yeni klasör. başka bi adda açsa belirtirdim zaten. milyonlarca yıllık insanlık birikiminin bu problemle ne alakası olduğunaysa hala bir anlam verebilmiş değilim. bilgisayarın her problem verdiğinde tekerleğin icadına dönüyorsun sen galiba :D Ayrıca bilgisayardan anlamak için bilgisayar mühendisliği okumaya gerek yok. 5-6 yıl iş tecrübesine gerek yok. Burda veye başka bir sitede forumlarda sorun çözmeye çalışan insanların kaç tanesini bilg. mühendisi acaba ?? ;D Sorunun Çözümünü bilen biri yardım etsin lütfen. (bilgisayar mühendsi olmasına gerek yok)