Wireless tuşu olmadan açamıyorum lütfen yardım ark

lsengul
28-01-2009, 11:54   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
19 mesaj

Merhabalar bundan 2ay önce woon marka laptop aldım klavye üzerinde wireless açma kapatma tuşu var ona basmadan wireless'ı açamıyorum ve bilgisayarı her kapatıp açtığımda wireless'ı açmam için o tuşa basmam gerekiyor fakat son dönemde tuş problem yapmaya başladı acaba wireless'ı açmak için başka yöntem yokmu? yada bilgisayarımı her başlattığımda wireless'ın otomatik olarak açılmasını sağlayamam mı? bu konuda yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar şimdiden bilgi ve fikirleriniz için teşekkürederim

Banned
28-01-2009, 12:27   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj

arkadaşım bu woon marka dizüstüler sanırım türkiyede yeni yeni çıkıyor ben 2-3 ay öncesine kadar hiç görmemiştim yani forumda kullanan arkadaşlar varmı bilmiyorum ama buna buradan doğru bir cevap vermek çok zor yani bu açma kapama düğmesi normalde getirildiği konumda sabit kalması lazım ama nasıl bir anahtar koymuşlar anahtar mı bozuk yoksa bilerek mi böyle bişi yapmışlar buradan bilmek çok zor ayni anahtarda bir problem varsa veya bunu özellikle böyle yapmışlarsa yazılımsal olarak buna çözüm bulmak imkansız bence teknik servisine veya ulaşabiliyorsan üreticisine danış