Wista aktifleştirme problemi =(

spidey
03-01-2007, 14:25   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
39 mesaj

Merhabalar elimde dvdye imajı çekilmiş yaklaşık 2gblık bir longhorn beta 1 sürümü var!
Uşenmeyip diskimi yeniden böldüm çünkü fat32'de çalışmıyor .ntfs'e dönüştürüp gayet sorunsuz kurulum yaptım! Herneyse..

bilgisayarı açtığımda vistayı seçiyorum kısa bir karşılama ekranından sonra administrator kullanıcı adı karşıma geliyor password kısmını boş bırakıp tamam'a geçtiğimde (şifresi boş zaten bu arada)karşıma aktifleştirme ekranı geliyor! Elimdeki seri numarasını giriyorum biraz beklettikten sonra aktifleştirmenin yapılamadığını söylüyor! ve yeniden aynı ekrana geri dönüyorum![V]

İnterneti olan biryere girip tekrar denememe rağman hiçbirşey değişmedi.! lüften nasıl olacağını bilen varsa yardım etmesini istiyorum! Soru

şimdiden tşk.Gülümseme

İtacHi_
03-01-2007, 19:28   |  #2  
İtacHi_ avatarı
Yıllanmış Üye
1,894 mesaj

kesnilikle senin girdiğin serial de bir yanlışlık var

spidey
07-01-2007, 21:23   |  #3  
OP Yeni Üye
39 mesaj

Ya arkadaşlar neredeyse bu konu 1 haftadır açık 1 kişi cvp yazmış :(
başka serialleri denemedim haklısın bi denemekte fayda var ama başka bir arkadaşım aynı cdden kendi bilgisayarına kurup aynı  cs-key ile aktifleştirme işini yaptığını söylüyor hatta bana screen shot çekip yollamıştı..

make-believe
07-01-2007, 22:14   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj
spidey
Ya arkadaşlar neredeyse bu konu 1 haftadır açık 1 kişi cvp yazmış :(
başka serialleri denemedim haklısın bi denemekte fayda var ama başka bir arkadaşım aynı cdden kendi bilgisayarına kurup aynı  cs-key ile aktifleştirme işini yaptığını söylüyor hatta bana screen shot çekip yollamıştı..
Vista aktivasyon anahtarları unique (sadece bir tek kullanıcıya ait ) olduğundan, başkasının kullandığı ve kaydolduğu key ile bir başkası kayıt yaptıramaz, microsoft'un kayıt server'ından şu mesaj gelir: 'Bu lisans anahtarı zaten kullanımda'

Bu yüzden canını sıkmana gerek yok. Ama parasını ödersen, Ocak sonunda lisanslı bir Vista alabilirsin.

hakang
11-01-2007, 11:06   |  #5  
Yeni Üye
30 mesaj

format atan bir kez daha kuramayacak mı demek oluyor bu şimdi

make-believe
11-01-2007, 11:32   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj
hakang
format atan bir kez daha kuramayacak mı demek oluyor bu ş
Hayır canım, format atar san, istersen 1000 kez kur, bir ay süreyle kullanırsın her formattan sonra (crack kullanmadan).

calledman
15-01-2007, 19:54   |  #7  
Üye
81 mesaj

Merhaba,
Bildiğim kadarıyla Vista cd keyleri 10 defa active edilebiliyor.Ama neden Beta kuruyorsunki piyasada RTM versiyonları yada Rc1 ve Rc2 ler var..Onları kur daha sağlam olsun..İstersen elimde fazladan Rc1 keyi mevcut sana mail atabilirim.

spidey
16-01-2007, 19:40   |  #8  
OP Yeni Üye
39 mesaj
calledman
Merhaba,
Bildiğim kadarıyla Vista cd keyleri 10 defa active edilebiliyor.Ama neden Beta kuruyorsunki piyasada RTM versiyonları yada Rc1 ve Rc2 ler var..Onları kur daha sağlam olsun..İstersen elimde fazladan Rc1 keyi mevcut sana mail atabilirim.
İnan çok sevinirim pm'den yazıyorum Gülümseme