Wix ads.txt yardımı

karelik
18-10-2019, 12:06   |  #1  
karelik avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhabar arkadaşlar, öncelikle şunu söylemek istiyorum

aranızda web sitesi oluşturmak isteyen varsa kesinlikle ama kesinlikle wix'ten uzak dursun,

google adsense kodumu siteme yapıştırdım, adsense hesabı onaylandı.

şu anda sitede reklamlar gösteriliyor.

ama

adsense hesabım şu meşhur ads.txt dosyasını indirin, kazancınız büyük risk altında uyarısını vermeye devam ediyor.

dosyayı indirdim,

wix'in dünya genelindeki forumlarından uzun süren bir araştırma yaparak 

kodu sayfama yerleştirdim.

sitem/_functions/adstxt

adresi çalışıyor fakat

sitem/ads.txt yok, 404 veriyor.

ne yaptıysam olmadı nerede sorun var lütfen yardımcı olabilecekler mesaj yazsın

ÇOK ACİL

Banned
31-10-2019, 17:55   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 18
35 mesaj
Alıntı: karelik  
Merhabar arkadaşlar, öncelikle şunu söylemek istiyorum aranızda web sitesi oluşturmak isteyen varsa kesinlikle ama kesinlikle wix'ten uzak dursun, google adsense kodumu siteme yapıştırdım, adsense hesabı onaylandı. şu anda sitede reklamlar gösteriliyor. ama adsense hesabım şu meşhur ads.txt dosyasını indirin, kazancınız büyük risk altında uyarısını vermeye devam ediyor. dosyayı indirdim, wix'in dünya genelindeki forumlarından uzun süren bir araştırma yaparak kodu sayfama yerleştirdim.

sitem/_functions/adstxt

adresi çalışıyor fakat sitem/ads.txt yok, 404 veriyor. ne yaptıysam olmadı nerede sorun var lütfen yardımcı olabilecekler mesaj yazsın

ÇOK

Selamlar. Yaşadığınız şey için üzüldüm. FTP dizine her hazır web site yapma firması izin vermiyor maalesef. Gerçek bi web alanına sahip olmalıydınız o dosyayı oraya yükleyebilmek için. Diğer türlü wix'in kendi özel ayarlarında bi değişim yapacağını zannetmiyorum. Hazir.la adında hazır web site yapma aracı var orada bu dosyayı yüklemek mümkün. Gerçek web alanına sahip olmadan oradan yapabilirsiniz eğer taşırsanız. Fiyat olarak da uygun ayrıca. Wix konusunda yardım etmek isterdim ama maalesef durum bu şekilde.

Son Düzenleme: Alibeyoglu ~ 31 Ekim 2019 17:56
gospodar1453
13-12-2019, 13:26   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Ads.txt dosyası Wix'e bir reklam birimi eklediğinde Wix tarafından otomatik olarak eklenir. Sorunu yine de çözemezsen Corvid ile sitenin arka yüzüne http-functions.js bir JS dosyası aç ve aşağıdaki kodu belirteceğim yerleri değiştirerek sitene aynen yapıştır ve yeniden yayınla.

import { ok, notFound, serverError } from'wix-http-functions';

let adstxt = `# Ads.txt

Ads.txt dosyanı buraya yapıştır;

exportfunction get_Adstxt(request) {

let options = {

"headers": {

"Content-Type": "text/plain"

},

"body": adstxt

};

return ok(options);

}