wmp11 yıldızlar geri gelir mi?

hangah
21-06-2007, 03:16   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

merhaba! WMP11 İngilizce kullanıyorum. daha önce önemli bir sorun çıkartmayan (Grup İncesaz 2008'de eklendi görünüyordu! o yüzden hep Recently Added'de duruyordu ve listede dönemler halinde bir süre sadece Grup İncesaz görünüyor, sonra bir süre tüm yeni eklenenler görünüyordu... Türkçe karakter uyumsuzluğundan olsa gerek 7 grup I ve İ var...vs. bunları saymazsak) WMP dün durduk yerde hata verdi (mealen 'veritabanı bozuldu, yeniden açtığınızda yeni veritabanı oluşturulacak' gibi birşey dedi), database çöktü, yüzlerce yıldız (derecelendirme) güme gitti! (Şarkıcı ismi, albüm ismi vb. duruyor sadece yıldızlar gitmiş.) Ağlıyor

Sorularım şunlar:
1. Veritabanı niye çökmüş olabilir? (13000 parça var bu arada sabit diskte)
2. Yıldızları geri getirebilir miyim?
3. Seçeneklerdeki 'maintain my star ratings as global ratings in files' seçeneğinin işaretli olması yıldızlarımı geri getirebilmemi sağlar mı?
4. Bu seçenek (üstteki) tek taraflı mı çift taraflı mı çalışıyor? Veritabanından dosyaya aktarma; dosyadan veritabanına aktarma; ikisi birden?
5. Başka bir yolu var mı? Yıldızları yedekleme gibi mesela.
6. Mp3 dosyalarını başka bir bilgisayara kopyaladığımızda yıldızlar da aktarılabiliyor mu?
7. Başka bir bilgisayardan kendi parçalarım için yıldız aktarabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler! Yorumlarınızı bekliyorum. Gözünü devirmiş

adeep
22-06-2007, 02:42   |  #2  
Yıllanmış Üye
177 mesaj

C:\Documents and Settings\"HANGAH"\Local Settings\Application Data\Microsoft\Media Player

klasörünü kopyalarsan tüm şarkı isimleri ve derecelendirmelerini yedeklemiş olursun...

hangah
23-06-2007, 16:02   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

teşekkürler ama bu sadece 7'de 1 oldu denilebilir.. başka yorumlar??

(bu arada o klasörde CorruptDatabase_360.wmdb görünüyor ama tekrar etkin hale getirilebiliyor mu bilmiyorum..)