Wondershare Photo Recovery 3.0.0 [27.07.2011]

CHIP Online
27-07-2011, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Wondershare Photo Recovery 3.0.0, dosyalarınızı geri getirmeniz için her şeye sahiptir. Her şeyi kurtarabilir: silinen, formatlanan, kayıp ve erişilemeyen fotoğraflar, videolar ve ses dosyaları, dijital kamera, bellek kartı, USB sürücüsü, dahili sabit disk ve diğer depolama aygıtları. Ön izleme özelliği, fotoğrafları keyifle kurtarmanızı sağlar.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Wondershare Photo Recovery 3.0.0, dosyalarınızı geri getirmeniz için her şeye sahiptir. Her şeyi kurtarabilir: silinen, formatlanan, kayıp ve erişilemeyen fotoğraflar, videolar ve ses dosyaları, dijital kamera, bellek kartı, USB sürücüsü, dahili sabit disk ve diğer depolama aygıtları. Ön izleme özelliği, fotoğrafları keyifle kurtarmanızı sağlar.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumAnahtar özelliklerSadece fotoğrafları değil video ve müzik dosyalarını da kurtarın;
Kurtardığınız fotoğrafı ön izleyerek kurtarmak istediğiniz fotoğraf olup olmadığını anlayın;
Önceki tarama sonuçlarını kaydederek taramaya kaldığınız yerden devam edin;
Fotoğraf kurtarmayı duraklatabilir veya yeniden başlatabilirsiniz;
Kurtarılabilir tüm fotoğraflar, videolar ve ses dosyaları, ilgili formatlarıyla otomatik olarak sınıflandırılır ve zamandan tasarruf edilir;
Kullanımı kolaydır.
Önemli not:Yazılımı etkinleştirmek için üreticinin sayfasından kayıt olmanız gerekmektedir (tam sürüm, ücretsiz). Bunun ardından aldığınız kayıt kodu ile yazılımı etkinleştirebilirsiniz.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Wondershare Photo Recovery 3.0.0

sawyer_34
27-07-2011, 11:12   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

fotoğrafı kurtarırken ön izleme yapma özelliğini sevdim çünkü çoğu programda bu özellik yok. Deneyelim bakalım :)

bilgi_çağı
27-07-2011, 14:09   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
349 mesaj

Kaçırmayın bence! yükelmeden ince resmi sitesine http://www.wondershare.com/store/giveaway-of-the-day.html gidin ve e-mail ile kullanıcı adınızı verin ve onaylayın(gönderin); anında(olduğu) yere Key kodunu veriyor bir yere not alın.
Denemedim ama buna benzer bir tane kullanıyorum gayette memnunum bunu da aldım ne olur ne olmaz.