Wondershare USB Drive Encryption [13.05.2010]

CHIP Online
13-05-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Wondershare USB Drive Encryption taşınabilir USB bellek ve harici taşınabilir sabit disk sahipleri için çok kullanışlı bir araçtır. Amerikan ordusunun kullandığı 256 bit AES şifreleme ile kişisel ve ticari verileriniz için üst düzey koruma sağlar.Program  hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Wondershare USB Drive Encryption taşınabilir USB bellek ve harici taşınabilir sabit disk sahipleri için çok kullanışlı bir araçtır. Amerikan ordusunun kullandığı 256 bit AES şifreleme ile kişisel ve ticari verileriniz için üst düzey koruma sağlar.Program  hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumÖnemli özellikler:256-bit AES algoritmasıyla üst düzey koruma.
Şifreli ve yeniden boyutlandırılabilir alan oluşturma.
Herhangi bir bilgisayarda kullanabilme.
Sadece okunabilir dosyalar ile değişikliklerden koruma.
USB bellek, hafıza kartı, harici disk gibi medyalarda çalışır.
Kullanımı kolaydır.
Önemli not:Aktivasyon için üreticinin sitesinden kayıt olmalısınız. Aldığınız kod ile tam sürüm haline getireceksiniz.Daha fazla detay için:  http://www.disk-utilities.com/usb-encryption/index.html

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Wondershare USB Drive Encryption

herakles24
16-05-2010, 15:36   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
27 mesaj

ben bu taşına bilir hardiskimi şifreledim ama  birtürlü şifreyide bildigim halde bu programıma ulaşamıyorum bana şöle bi hata veriyo usb driver encryption runnnig gibi bi hata veri yo lütfen yardım ederseniz sevinicem  win 7 kulanıyorum  system volume ınfermotion u tıkladıgımda ise (I:\system volume ınfermotion a erişilemiyor . diyor ve erişim engelendi diyor chip online yöneticiler lütfen şu programdan kuratın beni

raco38
17-05-2010, 08:39   |  #3  
Taze Üye
12 mesaj

Program çok güzel ancak bura da yayınlayanlar kopyala yapıştır yaptıkları için malesef insanları flash disklerindeki verilerden ettiler. Bunların içinde bende varım 4 gb lık verilerimin hepsi gitti. Gerçi bir kısmını kurtardım ancak bir kısmı uçtu gitti. İnsan en azından programın nasıl kurulduğu ve kullanıldığı hakkında biraz bilgi verir.İnsanların ne ile karşılacakları önce bildirilirki ona göre tedbirlerini alsınlar. İnsanlar verilerini kaybettikten sonra bir feryatla seslerini buradan duyurmaya çalışıyorlar. Onuda duyan varmı yokmu belli değil Şimdi buraya yorum yazan sadece 9 kişi gözüküyor; Allah bilir aynı durumda olan kaç kişi vardır. Şimdi bunlardan biri kalksa çok değerli verilerimi kaybettim diye chip dergisini ve program yapımcısını mahkemeye verse ve yüklü bür tazminat istese haksızmı… Gelelim mağdur arkadaşlarımızın derdine çare olmaya arkadaşlar öncelikle programı kurupta active edemiyenler. http://www.wondershare.com/store ... -day/10-may-13.html adresinden active edebilirler. ancak günü geçtiği için active etmezse direk unıstal edin yani programı kaldırın. Kaybettiğiniz verileri kurtarmak için ise benim önerim GetDataBack programı internette portable programları var onlar bile verilerinizi kurtarabiliyor. Eğer resim kurtarmak istiyorsanız o zaman “media rescue pro” programını kullanmanızı tavsiye ederim. Hepimize Geçmiş
Bu yazıyı programın yayınlandığı sayfaya yorum olarak yazmıştım aynen buradada paylaşıyorum

Son Düzenleme: raco38 ~ 17 Mayıs 2010 08:41
herakles24
27-05-2010, 19:22   |  #4  
Yeni Üye
27 mesaj

raco ark sana çok teşkür ederim