Woody Allen'ın Mavi Yasemin' filmini izleyen varmı

Watchman
09-10-2013, 01:24   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
373 mesaj

Vizyon Tarihi: 27 Eylül 2013

Tür : Dram ,  Komedi

Süre: 98 Dak.

Yönetmen : Woody Allen

Oyuncular : Cate Blanchett ,  Alec Baldwin ,  Peter Sarsgaard ,  Charlie Tahan ,  Sally Hawkins

Senaryo : Woody Allen

Film Özeti

New York'lu çekici ve göz alıcı bir ev kadını, son derece gösterişli bir yaşam sürmektedir. Ancak parasını bu denli cömertçe harcaması nedeniyle büyük bir mali krizin içine sürüklenir ve iflas etmenin eşiğine gelir. Tek çıkış yolu ise San Francisco'da tanıştığı ve kendisine finansal anlamda yardım edeceğini düşündüğü adamı bulmak için San Francisco'ya gitmektir...

Rose of Dark Winter
09-10-2013, 01:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
497 mesaj

filmin ilk başlarındaki zenginlik ve ihtişam ne gerçekçi anlatılmış. izlemeye bile gerek yok fotoğraflardan bile yansıyo. ardından gelen sefalet de çok iyi anlatılmış tabi

adilinki
10-10-2013, 00:13   |  #3  
adilinki avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
221 mesaj

ben bu woody alleni bir türlü sevemedim gitti insan ısınamıyor, kaç kere denedim ama olmuyor olmuyor sarmıyor gizem yok büyü yok sihir yok o sinemanın peri tozu misali insanı içine çeken tatlılığı yok ben demiyorum ki illaki efekt olsun fantastik olsun yaratıklar olsun biyografide izliyorum gizemde izliyorum 40 lı yıllarıda izliyorum star wars ıda izliyorum her filmi izliyorum bazı filmler iyi bazıları daha iyi bazıları kötü bu film iyi olabilir ama severmedim