Wordpress Hakkında Sorularınızı Cevaplıyorum

Akın Boşnak
05-05-2016, 02:48   |  #1  
Akın Boşnak avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Merhabalar,

Wordpress hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için soru & cevap mantığında sorularınızı cevaplıyorum. Bana tüm merak ettiklerinizi, sorunlarınızı ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Öncelikle Wordpress Nedir?

Wordpress şüphesiz web tasarım ile uğraşanların bloglara girip çıkanların sık duyduğu kelimelerden birisidir.Ancak çoğumuzun bu konu hakkında pek bilgisi yok.Wordpress; Joomla (Mambo), Drupal gibi içerik yönetim sistemlerinden birisidir.PHP ile yazılmış harika bir blog yönetim programıdır 

Sürekli geliştirilen bir yapıya sahiptir.Eklentiler, temalar ve buna benzer nesneler ile gücüne güç katan ve beni çoğu zaman korkutan mükemmel bir sistemdir.Korkutması ise şundan dolayı sürekli yeni birşeyler bulunuyor, keşfediliyor

WordPress’i tanımak, kurmak ve kullanmak istiyorsanız resmi sitesi WordPress.org‘u kurcalayabilirsiniz.

Ben kuramam yada vaktim yok diyorsanız. Wordpress Danışmanlığı hizmetini alabilirsiniz.

Wordpress ile ilgili sormak istedikleriniz?

Son Düzenleme: Akın Boşnak ~ 05 Mayıs 2016 02:49 Neden:
whoyouare
01-05-2018, 23:00   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj
0

wordpress nedir adlı makaleyi okumanızı tavsiye ederim. 2018'de yapılan değişiklikler ve wordpress.com ve wordpress.org arasındaki farka değinilmiş.