Wordpress Premium Tema Hakkında Bakarmısınız

byloxol
12-03-2013, 13:28   |  #1  
byloxol avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
84 mesaj

Arkadaşlar ben http://www.yootheme.com/demo/themes/...2011/catalyst/ bu linkteki temayı siteme attım ancak tema tam olarak çalışmadı ve sitenin üstünde bazı hata mesajları çıktı çok bozuk oldu yani. Temayı indirdiğim zaman içinde 3 tane klasör vardı.

yoo_catalyst_wp Klasörü;

yoo_catalyst_demo_package_wp Klasörü;

yoo_catalyst_image_sources Klasörü;

Sitemin Görüntü İse Üstten Aşağı Doğru Ekran Görüntüsü Aldım;

bunları tam olarak nereye atacağım ben anlayamadım. Anlayan biri varsa yardımcı olabilirmi acaba ? Hatta temayıda yollayabilirim lütfen biri yardım etsin.

Sistem Bilgilerim
  • Exper Karizma
  • Windows 7 Ultimate 32-bit
  • Intel Pentium
  • Intel
  • Google Chrome
  • Norton AntiVirus (Symantec)
  • 2048 MB
  • Windows Phone
  • - Tabletim yok -
badwizard
12-03-2013, 14:13   |  #2  
badwizard avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 100
1,013 mesaj

yoo_catalyst_wp klasörünü wp-content/themes klasörünün içine atacaksın source dosyaları grafikleri modifiye etmek içindir onu upload etmene gerek yoktur, demo lasörünüde upload etmene gerek yok, yoo_catalyst_wp klasöründe boşluk olmamalıdır yani klasör adındaki alt tireleri kaldırma. buraya kadar bir sorun yoksa kullandığın tema wordpress sürümünle uyumlu olmayabilir yada çalışması için ilave plugin paketlerine ihtiyacı olabilir, ticari temaların genelde ayrıntılı kurulum klavuzlarıda olur onada bakabilirsin.

byloxol
13-03-2013, 02:16   |  #3  
byloxol avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
84 mesaj
Alıntı: badwizard  
yoo_catalyst_wp klasörünü wp-content/themes klasörünün içine atacaksın source dosyaları grafikleri modifiye etmek içindir onu upload etmene gerek yoktur, demo lasörünüde upload etmene gerek yok, yoo_catalyst_wp klasöründe boşluk olmamalıdır yani klasör adındaki alt tireleri kaldırma. buraya kadar bir sorun yoksa kullandığın tema wordpress sürümünle uyumlu olmayabilir yada çalışması için ilave plugin paketlerine ihtiyacı olabilir, ticari temaların genelde ayrıntılı kurulum klavuzlarıda olur onada bakabilirsin.

Dediğiniz gibi sadece yoo_catalyst_wp klasörünü attım ve etkinleştirdim temayı ancak alttaki verdiğim resimlerdeki gibi oldu site yani çok sorunlu oldu..