Wordpress Renkli Sohbet Teması

cikstasarim
04-02-2014, 16:17   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Tema ismi : Wordpress Renkli Sohbet Teması
Yapımcı by cikS

Merhaba'lar kısa süreli bir çalışma sonucunda sizlere Wordpress Sohbet Tema'sını sunmakdan gurur duyuyorum piyasada eşi benzeri yoktur ve google 'nin sevdiği temalardan biridir.Kullanışlı Tasarım , Temiz Css Bölümü ve Sorunsuz Wordpress Entegrasyonu İle
Güzel Bir Ürün Olan Sohbet Teması , Sohbet Sitesi İle Uğraşan Arkadaşların
İsteklerini Yerine Getirebilecek Düzeydedir.

Reklam Alanı Açıklaması: Bildiğiniz üzere internet üzerinden çok kolay gelir elde edebiliyorsunuz , günümüzde birçok site reklamlara önem veriyor ve bunun karşılığını çok rahatlıkla alıyorlar,diğer temalara bakarsanız bol kategori ve içirek karışık durumdayken ben bu sorunu bu temamı yaparken itinayla düşünerek kodlamayı yaptım.

Reklam Alanı Özellikleri

Reklam Alanlarını Aktif / Pasif Yapabilirsiniz.
  Yazı İçi Reklam İle Detay Sayfasında Reklamınızı Yayınlayabilirsiniz.
  Ana Sayfa Sol Bölümde Kayan Reklam Yayınlayabilirsiniz.

Kullanıcıyı rahatsız etmicek birşekilde kolay Sohbet Girişi bölümü Sağ köşe'de belirtilen boyutlar'da Google Adsense 'nizi ekleyip istenilen boyutlara getirebilme özelliği Admin Panelindedir.
gununsozleri.txt belgesin'de benim hazırladığım 1000'den fazla söz vardır hergün saat dilimine göre farklı sözler otomatik olarak eklenebilmektedir siz dilerseniz değiştirebilirsiniz

Tek Kategori'den Haber ve duyuru yayınlama yapabilirsiniz

Dilerseniz itiraf ediyorum menusunden kullanıcılarınızın güzel düşüncelerini ve sizlere sunmasını sağlayabilirsiniz

Birbirine benzeyen temalardan sıkıldınız mı ? bu eşi benzeri olmayan seo'ya uyumlu google tarafından sevilen arama kelimelerinde üst sıralarda olmanızı sağlıcak Lisanslı bu temaya sahip olabilirsiniz nasıl mı?

Temayı 2 türlü satıyorum HTML / CSS olarak 50 TL

WORDPRESS olarak satın alma bedeli 150 TL Yeni sitemize geçene kadar aktif olarak buradayız satın almak isteyen kullanıcılar iletişim bölümünden mail atabilir,dilerseniz yorum ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Wordpress Renkli Sohbet Teması (Sohbet Bölümü Güncellendi)

WordPress ile entegre sohbet sayfası

Bildiğiniz üzerine piyasaya yeni sürdüğüm Wordpress Renkli Sohbet Teması dikkat ettiğim tek husus kullanıcının memnun kaldığı rahatsız etmeden rahatlıkla Sohbetedebileceği bir ortam sağlamaktı bu nedenle sohbet bölümünü daha kullanışlı hale getirerek daha kaliteli bir Entegrasyon ile bu hizmeti yapmıs bulunmaktayım.

sohbet sayfası özel alanı : sohbet sayfası java applet , radyo player ve tab alanı , tema ayarları bölümünden güncellenebilmektedir.

Tüm tarayıcılarda %100 kaliteli bir görünüm Seo Hızlı Yükselme
Google Arama Motorunda (yükselme)

Hepsi sadece size özel sunulmaktadır
Genel Ayarlar
Logo Değişebilirsiniz.
Google Analistic Sayaç Kodunu Girebilirsiniz.
Günün Sözlerini Yazabilirsiniz (otomatik değişmektedir.)
Sohbet Sayfanızın Linkini Değişebilirsiniz.
Sohbet Programınızın Adını Ve Linkini Değişebilirsiniz.  
Üst ve Alt Barları Aktif / Pasif Yapabilirsiniz.Java Applet Kodunuzu Burdan Değiştirebilirsiniz.
Radyo Player Kodunuzu Burdan Değiştirebilirsiniz.

Resmi Sitemiz İcin TIKLA