WordPress Temamı Geliştiren Kişinin Adını Silmek

ciper
11-06-2011, 19:54   |  #1  
ciper avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Selam, umarım forumda wordpress blogkullanan vardır. Sanırım her wordpress temada, o temanın enaltında hem Wordpress reklamı hem de temayı geliştiren kişininadı (reklam olarak) yer alıyor. Benim bloğumdaki temada reklamcümlesi olarak:"Blog at WordPress.com. Tema X, Y kişisitarafından yapılmıştır." diyor.
Bu satırdaki hem WordPress hem de temageliştiricisinin adını nasıl silebilirim? Bloğumda her sayfadadolu dolu içeriğim yok. O yüzden bu söylediğim reklamlar enaltlarda felan değil, yukarılarda görünüyor ve hiç hoşdurmuyor. Eğer sayfalarım yazıyla dolu olsa, o reklam satırıaşağı doğru kayar ve altlarda görünürdü, göze çarpmazdı.Ama şu anki durumda sayfalara girilince direkt karşıma çıkıyor.Yok etmenin bir yolu var mı? Bilenlerden yardım bekliyorum.

Hiper£l£v£nKids
15-06-2011, 19:21   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,311 mesaj

Onu yok etmeniz doğru olmaz. O temayı hazırlayan kişinin emeği söz konusu ama yine de kısaca anlatayım. Yandaki menülerde temalar var ya orada HTML düzenle gibi şeyler olacak, ismini hatırlamıyorum, neredeyse bir yıl oldu kullanmadım, orada yan bölümde sayfanın konumu olacak, (Alt) ya da (Ana Bölüm) yazan yerde o yazıların olduğu yeri açın ve o kodları sadece yazılarının olduğu yeri silin.

ciper
20-06-2011, 13:54   |  #3  
ciper avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Teşekkürler, kastınız footer.php kısmı galiba? Fakat bu php kodlarını tam bilemediğim için nereyi silmem lazım kestiremiyorum.  Yine de teşekkürler