xamarin ile c#??

mkfync
09-02-2016, 19:02   |  #1  
mkfync avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

merhabalar efendim. ben android programlama öğrenmek istiyorum. bunun için inanılmaz bir hevesim var. 21 yaşındayım ve daha da geç olmadan bu işin temellerini atmak istiyorum. masaüstü programcılığında temel c# bilgim var o kadar.
fakat bununla ilgili ders bulamıyorum.
c# bilgim var diye xamarin ile c# temelli android programlama istedim fakat hiçbir ders vesaire yok. ben bu konuda kendimi nasıl geliştirebilirim?
masaüstü programlama gibi görsel bir kısım da yok sadece kod kısmı var ve hiçbir bilgi olmadan hiç bir işe yaramıyor.
bakakaldım öyle. en azından işin temellerini, programın işleyişini vesaire anlatacak çok ufak yardımlarda bulunacak birisi olursa inanılmaz mutlu olurum.

can487
11-02-2016, 19:00   |  #2  
can487 avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 10
78 mesaj

C# ' ı ne derecede biliyosun acaba?

kazim-simsek
01-04-2016, 15:41   |  #3  
kazim-simsek avatarı
Yeni Üye
34 mesaj

Emeğine Sağlık
http://www.kazimsimsek.net

Okan_ünlü
06-02-2018, 19:02   |  #4  
Okan_ünlü avatarı
Taze Üye
6 mesaj

Slm ben kendi deneyimimi sana ileteyim. Ahmet BİRCAN diye bir hocayla tanıştım forumlarda dolaşırken ondan eğitim aldım hızlı ilerlemem gerekliydi çünkü onun sayesinde ilk mobil uygulamamı çıkardım ve çok yardımcı oldu sağolsun. Abim gibi şuan.Ders dışı saatlerde de verdiği destek sayesinde ben yazılım geliştirme alanında büyük bir ilerleme kaydettim.Bende C# ı belirli bir seviyede biliyordum. 3 ayımı almadı uygulamı çıkarmam. Kendisine ulaşmak istersen https://www.facebook.com/pg/ahmetbircan.net/about/

White-Fox
19-08-2018, 10:21   |  #5  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

seocular nasılda link yarışına girmiş :) belgeselinizi yapacağım bir gün.

xamarin'in android için yeterli olduğunu düşünmüyorum şahsen , yavaş derlemeler , platform hataları çok fazla eksisi var.Android studio ile devam etmeni öneririm.Ancak yinede xamarin diyorsan emülatörü düzgün yüklemeyi dene tasarım ekranı gelecektir.