xp 2007 chip sürümü

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
teolog
19-10-2006, 17:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

sevgili chip..yaklaşık 2 yıldır( ilk bilgisayarıma o zaman sahip olmuştum) düzenli olarak derginizi takip ediyorum ve verdiğiniz güzel çözümlerden dolayı sizlere öncelikle teşekkür ederim.
daha windows vista piyasaya çıkmadan önce temmuz 2006 sayınızda verdiğiniz xp 2007 chip sürümünü bilgisayarıma kurdum ve görsel öğler gerçekten müthiş..ancak zamanla bu görsel öğlerden bazıları ve ikonlar eski haline geri dönmeye başladı.mesala klasör ikonları ilk başta mavi vista görünümde iken tekrar sarı xp ikonu görümüne tekrar döndü.özellikle geri dönüşüm kutsu ikonu , program ekle-kaldır ikonları eski haline geri döndü.
  yeniden yüklediğimde ilk başta görsel öğler tekrar yükleniyor ancak zamanla nedenini anlayamadığım bir şekilde eski xp haline dönüyo..sadece araç çubukları sabit vista görünümde kalıyo. bu durmunun özel bir sebebi var mı yoksa xp 2007 chip sürümü stabil bir modifiye tema değil mi.?

saygılarımla...

teolog
26-10-2006, 22:57   |  #2  
OP Taze Üye
5 mesaj

inanamıyorum ya bu mesajı 35 kişi okuyo ve neredeyse 2 haftadır cevap yazan yok..sevgili chip okuyucuları ve chip yönetimi neden sorunlara kayıtsız kalıyorsunuz anlayamıyorum sizi ya.!

bu mudur ortak duygu ve  paylaşım..

CU_GS7
26-10-2006, 23:40   |  #3  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Okuyanlar sorunun çözümünü bilmiyor olabilir..
Ben de bilmiyorum mesela..