XP Kurulum Ses Dosyası Arıyorum...

nazif_bahar
27-01-2007, 23:34   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
55 mesaj

Arkadaşlar,

Win XP kurulduğunda Son ayarlar yapılırken(Kullanıcı adı, İnternete bağlanın güncel kalın falan..) Arka fonda çalan bi müzik var("New Age" tarzı) ve bu müziği nerden bulabileceğimi merak ediyorum. Lütfen yardım edin arkadaşlar müzik tutkunları duyun beni ....Göz kırpma

BOOMFUNKMCS
28-01-2007, 01:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

şarkının tam ismini bilseydik aslında daha iyi yardımcı olabilirdim.

chiemsee111
28-01-2007, 02:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
388 mesaj

Bildigim kadariyla, Windows XP icinde varolan bütün ses dosyalari: C:\WINDOWS\Media  klasörü icindedir arkadaslar. Sanirim arkadasin istedigi sarkida buradaki "onestop" olabilir. Melodiyi tam hatirlamiyom cünkü en son ne zaman XP yükledigimi hatirlamiyom bile.

nazif_bahar
28-01-2007, 23:07   |  #4  
OP Üye
55 mesaj
chiemsee111
Bildigim kadariyla, Windows XP icinde varolan bütün ses dosyalari: C:\WINDOWS\Media  klasörü icindedir arkadaslar. Sanirim arkadasin istedigi sarkida buradaki "onestop" olabilir. Melodiyi tam hatirlamiyom cünkü en son ne zaman XP yükledigimi hatirlamiyom bile.
Saolun arkadaşlar, ama ben o C:\WINDOWS\Media klasörünü biliyorum ordakilerden hiçbiri diil. Kontrol ettim hepsini yok orda. Acaba diyorum CD den mi çalıyo o anda başta bir seferliğine. Canına yandığım Ses kartını sonradan yüklediğim için o sesi duyamıyom da[V] ancak eski tip ses kartı olan bi sistem kurarsamKahkaha(Xp nin otm. tanıdığı..) Arkadaşlar bi araştıralım bakalım haber bekliyorum.
Hepinize kolay gelsin...

nazif_bahar
28-01-2007, 23:21   |  #5  
OP Üye
55 mesaj

Arkadaşlar sonunda buldum. İlgilenen arkadaşlar!

Burda verdiğim kısayolda o şarkının nasıl bulunduğu anlatılıyor.  http://www.metacafe.com/watch/298664/windows_hidden_music_track/
Herkese kolay gelsin. Görüşmek üzere...