Xp Pro vE Sabit Disk

By_Ümit
25-11-2008, 13:19   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
111 mesaj

Merhaba Arkadaşlar!Benim PC'ye geçenlerde XP PRO SP2 CDsiyle format attım.Ancak format attıktan sonra Görev Çubuğunda Donanımı Güvenle Kaldır diye Bir İbare Çıktı.Ve Tıkladığımda Donanımın Sabit disk olduğunu Gördüm.Ve Hİç Gitmedi O Simge.Bugünde format atacaktım XP PRO SP3 CDsiyle ancak Şöyle Bir Hata Verdi.'Kur Takılı Hiçbir Sabit Disk Bulamadı.Dedi.Ancak Pc Çalışıyor.Bu Durumda Ne yapmam Gerek???Teşekkürler

YasarS
25-11-2008, 13:23   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,238 mesaj

Amd işlemcilerde o seçenek var zaten ve sen yanlış tercih yapmışsın.Önce aygıt yöneticisinden donanım değişikliklerini tara seçeneğini kullan ve bilgisayarı yeniden başlat birde bu şekil dene

SAİNT
25-11-2008, 13:34   |  #3  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

sanırım format attın pc ve kendine göre bi bölüm daha oluşturmaya çalıştın buda olmadı ben problemden bunu çıkardım ya hdd komple biçimledireceksin yada xp cd bu işe yararmı bilmiyorum ama denemekte fayda var onarma seçeneğini deneyebilirsin yada arkadaşın dediği gibi hizmetler sekmesinden yeni aygıt değişikliği olup olmadığını donanım değişikliklerini tarattırabilirsin denetim masası hizmetler bilgisayar yönetimi depolama disk yönetimi eylem sekmesinden diskleri tara seçeneğini yaparak arkadaşın bahsetmiş olduğu işlemi yapabilirsin.