Xp sp4 Ne zaman..

PC.Kopat
21-09-2009, 20:29   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
750 mesaj
dakka bir gol bir valla dur daha 1. mesajın :D

UzmaN-ExperT
13-01-2010, 01:01   |  #27  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Ben xp den vazgeçemedim vista denemek için kullandım 5 gün kadar sonra win7 3 ay kadar ama TRAŞ TRAŞ hiçbir oyun crackgi dogru çalışmıyor kullandıgım bir çok oyun çalışmaz duruma geldi
internet explore 64 bir çıkarmışlar ama video oynatma programlar java çalışmıyor
sonra madia player 12 fena deyil guzel divx oynatıyor ama eksigi çok fazla dosya oynatma programı yok ve VLC player de bir dosya oynatımızmı birdaha kapanmıyor 3-4 dk sonra açılıyor ve madia player hata verdimi 3-4 dk sonra ancak açılıyor
win 7 için soyluyorum saçma sapan birsuru hata mevcut RESET atmaktan makinenin meyni gitti D günde 3-4 sefer reset atıyordum xp de ise haftada bir sefer falan D dusunun demo surumde ise win 7 nin oturumu kapatınca bir daha acılıyordu D nihali surumde bu sorun giderilmiş idi ve diyelim win 7 hata olustu oturumu yinde kapatamıyorsunuz çok sinir bozucu ama xp de ise en kötu durumda bile oturumu kapatıp hatadan kurturmak munkun sade islemci % 100 olunaca kapamak sorun oluyor ben xp den kesinlikte vazgeçmıcem bu tabiki 3-4 sena falan gider taki win 7 xp gibi tam oturanakadar bende size tavsiye
Keşke xp ye sp 4 gelse ve soyle tema falanda eklense cok iyi olucak
ve bazı kişiler 64 bit için vista veya win7 geçiyor bana göre saçma piyasada kaçtane 64 bir program mevcut
ve bazı kişiler ise dx 10 ve 11 için geçiyor bu mantıklı tabiki ama elinde iyi bir kart var ise bana göre GTX 295 veya ati de ise 5870 var vistaya geç yoksa xp devan zaten dx 10 desteyi alamazssın
ÇOK uzun oldu galiba D kim okursa artık

AZRAIL1.4
25-05-2011, 01:06   |  #28  
Taze Üye
12 mesaj

Çıkması mümkün değil. sp 3 sondu. Microsoft dan bakabilirsiniz. Artık vista ve win 7 ye ağırlık verilecek.
(SAYGILAR...)

AyPrensii
28-05-2011, 12:35   |  #29  
AyPrensii avatarı
Yıllanmış Üye
747 mesaj

XP den Vazgeçilmiyor Nedense :) Kuruyoruz Vista Windows 7 Biryerlerden Sorun Çıkıyor. Tekrar XP ye Dönmek Zorunda Kalıyoruz :S Microsoft 2014 Yılına Kadar Windows XP'ye Destek Verecektir. Servis Paketi Artık Çıkmaz Çıksada Birşeyi Değiştirmez. XP Bildiğimiz XP işte :)