XP vs. VISTA

Banned
03-02-2009, 10:12   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
275 mesaj

Sayın vista,

Service pack lerin çok çıkıyor. Biliyorum ki bu service packlerin bu kadar çıkmasının nedeni bir suçluluk psikolojisinin gereğidir. Benim service packlerim bu kadar çıkmayacak. Bunuda böyle bilesin. Sinir etmeye gelince adamı sinir etmeyi çok iyi bilirsin. Plajda denizde havada karada insanları nasıl sinir ettiğini biliyorum. Öyle zannediyorum ki bu zulmü alkışlamak, insanı sinir eden bu işletim sistemini alkışlamak bu da insanlık suçudur. İnsanları kazıkladığım zaman kendimi bir başka mutlu ediyorum diyen başkanlarınız var. Bir işletim sistemi çıkardığımda beni tekel zanneden insanları sinir etmekten ayrı bir zevk duyuyorum diyen başkanlarınız var. Gerekirse isimde veririm. Kullanıcı klavuzunun 6. maddesi ne diyor? "Sinir etmeyeceksin." Bugün vista bunu yapıyor. Bir kullanıcı diyor ki: vistayı kullanırken ferrariden inip kaplumbağaya binmiş gibi hissediyorum. Başka bir kullanıcı diyor ki: Bunca yıl biriktirip te aldığım bilgisayarımı vista yüzünden camdan aşağı atmak istiyorum. Lafımı kesmeyin, lafımı kesmeyin. Size de çok teşekkür ediyorum. Benim için microsoft bitmiştir. Dahada olsa almam.

Son Düzenleme: Banned ~ 03 Şubat 2009 10:17
balay80
03-02-2009, 10:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
108 mesaj

Çok komiksiniz ama lütfen bu tip konuları bu bölümde AÇMAYINIZ !