xp yükleme sorunu

redfly7
20-01-2008, 18:28   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

merhabalar dün bilgisayarım çöktü ve bir daha açılmadı bende xpyi yüklemeye çalıştım herzaman yüklediğim cd yi takıp denedim formatta attım ama sürücüler yükleniyor sayfasında ilkönce %99 da iken wmpdxm.dll dosyası hata verdi ve sonra olduğu gibi diğerlerinide yükleyemedi cdyi çıkartıp tekrar denedim ama fayda yok bende bu gün başka bir cd edindim ama durum aynı içerdeki verilerimi kurtarmak için pardus kurdum verilerimi kurtardım olduğu gibi  tüm diskleri birleştirip tek disk halinde format attım yine olmadı yine %99 da takılıo delirecem allah aşkına yardım

redfly7
22-01-2008, 00:28   |  #2  
OP Taze Üye
5 mesaj

yardımlarınız çok teşekkürler arkadaşlar valla siz olmasaydınız yapamazdım kesin yani ... şu anki sistemi kolisine koyup unutulmaya terk edip yeni bir pc aldım uğraşmaktan çoook daha iyidir yardımlarından ötürü tüm üyelere sonsuz saygılarımı ve sevgilerimi iletirim

Papatyasever
22-01-2008, 00:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
448 mesaj
redfly7
yardımlarınız çok teşekkürler arkadaşlar valla siz olmasaydınız yapamazdım kesin yani ... şu anki sistemi kolisine koyup unutulmaya terk edip yeni bir pc aldım uğraşmaktan çoook daha iyidir yardımlarından ötürü tüm üyelere sonsuz saygılarımı ve sevgilerimi
Bazen susmak en iyi cevaptır. Eğer buraya kırk türlü çözüm önerisi yazılsaydı muhtemelen çözülmeyecek bir sorun için hala uğraşıp duruyor olacaktın. Eh yeni PC'n hayırlı olsun diyelim bari.KahkahaKahkaha