XPde Silinen Kimlikten Outlook Mailleri Alınırmı?

barisnikof
20-03-2009, 11:18   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Merhaba arkadaşlar.

ben sorunumu söyle izah edeyim:
XPkullanıyorum. Kendi adıma barış babacan isimli bir kimliğim vardı bu kimliği sildim yeni kimlik oluşturdumIslık
fakata yeni kimliğimde outlookdaki maillerimi bulamadım acaba bu mailler bir yere saklanmışmıdır. Nasıl onları kurtarabilrim?? iş bilgisayarı olduğu için işle ilgili maillerim vardı yardımcı olursanız çok sevinirimDeli

Süleyman.
20-03-2009, 13:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

eski kimliğinizi yönetici olarak yeniden oluşturmayı deneyin, bakalım datanız geri gelecek mi? olmazsa, eğer outlook düzenli olarak yedeğinizi alacak şekilde ayarlanmışsa aşağıdaki dosyayı yeniden outlook'a kurarsanız, en son yedeklenen tarihteki outlookunuzu geri alabilirsiniz. ve outlook kullanırken, düzenli olarak yedeğini alın, bir yerde saklayın.

C:\Users\kullanıcı adı\AppData\Local\Microsoft\Outlook\archive.pst

barisnikof
20-03-2009, 14:23   |  #3  
OP Taze Üye
12 mesaj

arkadaşım eski kullanıcımı tekrar oluşturdum ama yeni kullanıcı gibi görünüyo yani eski bilgilerim geri gelmedi.
yardımın için teşekkür ederim başka bi yol varmı acaba ???

Süleyman.
20-03-2009, 14:30   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

C:\Users\kullanıcı adı\AppData\Local\Microsoft\Outlook\archive.pst

bu dosyayı "al ver" seçeneğinden outlook'a geri yükleyin. bunun için:
dosya > al ver > başka program veya dosyadan al > kişisel klasör (pst) > gözat'ta yukarıdaki konum. ileri ileri... (bu şekilde en son yedeklenmiş outlook arşivini geri yükleyebilirsiniz).

ve dediğim gibi sık sık outlook'un yedeğini alın. Yedek almak için:
Dosya > al ver > dosyaya ver > kişisel klasör (.pst) > Gözat (konum belirleyin) ileri ileri vs. sonra oluşan dosyayı saklayın.

myangellife
12-03-2010, 12:06   |  #5  
Taze Üye
4 mesaj

merhaba arkadaslar,
bana acil cevap verebilirmisiniz? şirketteyim ve outlook arşivini c den sildim şimdi outlookumdaki bütün emailler kişi listem hepsi gitmiş ben böyle olcanı sanmamıştım bide sıldıklerımı geri donusum kutusundanda sıldım. onları gerı getırme sansımız varmı cok kotu oldu emaıllere acil ulasmam lazım bir suru onemli emailler vardı içlerinde ne olur yardımcı olun...