Xperia SP Kullanıcı Görüşleri

ayberkatakan95
26-04-2014, 11:18   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Arkadaşlar Xperia SP, Xperia S ve Xperia İon arasında kalmıştım fakat SP her açıdan içlerindeki en iyi model bence kamerası 8 megapixel olmasına rağmen gayet iyi çekim yapabiliyor dahili kullanılabilir hafızası 6 gb civarı fakat root yapıp ardından hafıza kartına uygulama yüklenebiliyor benim için önemli olan kullanıcıların olumsuz yönlerini anlatması sizden SP modelinin gerek dış gerekse iç aksamı hakkındaki kullanıp edindiğiniz bilgileri benimle paylaşmanız ilgilenen herkese çok teşekkür ederim şimdiden.. İyi forumlar :) 

Dip NOT: Telefondaki ısınma sorununun ciddiyeti nekadar ve ısınmaya bağlı olarak zamanla arka kapakta gevşeme oluyormu yani telefon elimizdeyken arka kapak gıcırdıyormu ?

feanorking
26-04-2014, 11:37   |  #2  
feanorking avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
1,688 mesaj

Niye eski telefon almak istiyorsun destek gelmez eski telefonlara zaten gelen de stabilitenin ırzına geçiyor resmen. Güncel modellere yönel bence. Zapo var sp fiyatına çok daha güncel bir telefon ya da xaomi güzel ürünler yapıyor.

feanorking bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
ayberkatakan95
26-04-2014, 12:10   |  #3  
OP Taze Üye
6 mesaj

ben bu konularda gerçekten her anlamıyla telefonu inceliyorum yani bi telefon bulayım 1-2 gün sürekli araştırıp bilgi edinirim benim bütçem max. 1000 lira ve alacagım telefon dışı sağlam ve ağır olmalı biraz kaba bi tasarımı olmalı ve bildirim ışığı ve sensör ışığı takıntım var belirli aralıklarla yanıp sönen ışıklar çok ilgimi çekiyo telefona ayrı bi hava katıyo.. bide şöyle bi durum var örneğin 700 liraya bir telefon buluyorum sonra 800 liraya daha iyisını buluyorum 800 liralığı alıcam diyorum 900 e daha iyi si cıkıyor bu yüzden fiyati performansı dış yapısı iyi olsun istiyorum gerçekten herşeyiyle iyi bir telefon almak istiyorum pişman olmamak için bide aklımda GMD var ama onunda elitesi cıktı birazdaha bekliyip ondan almak istiyorum cok kararsızım :/

feanorking
27-04-2014, 14:42   |  #4  
feanorking avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
1,688 mesaj

Elite paralel alabilirsin ben arkadaşa aldım istanbul bilişimden 1000 liraya güzel telefon.
16 gb + 32 hafıza kartı çakarsın mis gibi olur sakın s5, m8, z2i i5s falan alma yazık parana 1000 lira bile çok bence 18 ay ömrü olan bir cihaz için.

Drexel
04-05-2014, 00:32   |  #5  
Taze Üye
3 mesaj

Motorola moto G 687 lira istanbulbilişim'de almanı tavsiye ederim. Görüntü,Ses,Hız ve Android Kitkat temel olan herşey var oyun oynanır,müzik dinlenir,internete girilir 2 - 3 yıl kullanıp değiştireceğin birşey için çok para vermemelisin.