XTİCARET Ticarette Yeni

kazancreyonu
28-02-2013, 01:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2013

XTicaret NedirXticaret.com a geleceğin pazarlama ve satış teknolojisi, sürekliliği olan etkili bir kazanç yöntemi kısacası güvenilir bir satış ortaklığı sistemi diyebiliriz. X ticaret.com teknik tanım ile, satıcıların (ürün sahibi), satış ortaklarının (affiliate) ve alıcların (ihtiyaç sahibi) buluşmasını sağlayan, Türkiye deki ilk satış odaklı teknoloji platformudur.


Ürün sahipleri, ürünlerinin tanıtıcı bilgi ve görsellerini içeren internet sitelerine ait bağlantı adreslerini (site linkleri) xticaret.com'a koyarak ürünlerini satışa sunarlar.


Her ürünün ürün sahibi tarafından belirlenmiş bir satış komisyonu vardır. Bu komisyonlar ürünlere göre farklılık gösterdiği gibi ürün satışlarını arttırmayı hedefleyen ürün sahipleri bu komisyonları maksimum seviyelerde de uygulayabilirler.


xticaret.com'a üye olan satış ortakları(affiliate), satışı açılan tüm bu ürünleri ve bu ürünlerin satış  ortaklığı komisyonlarını görebilir, ürün analizlerini inceleyebilir, ürün yorumlarını okuyabilir ve verilen tüm bu stratejik bilgiler sayesinde ürünler hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilirler. Satmaya değer buldukları ürünleri ürün linklerini kullanarak,  alıcılara (ihtiyaç sahiplerine) tanıtır, satış oluştururlar. Satışa dönüşen her satış neticesinde komisyon almaya hak kazanırlar.


Xticaret.com ürün sahibini, satış ortağını ve ürünü alan müşteriyi koruyan bir yapıya sahiptir. Ürün sahibine ürün satışları neticesinde güvenli bir tahsilat imkanı verir. Satış ortağına satışlarına ait komisyonun iletilmesi görevini üstlenir. Bu sebeple ürün sahipleri ve satış ortakları birbirlerini tanımak ve iletişim kurmak zorunda değildir.


Xticaret sistemi, satış ortaklarını korumak için ürün sitelerini periyodik olarak kontrol etmektedir. Bu kontroller, satış ortaklarının satış komisyonlarını garanti altına alabilmeleri için ürün ödemelerinin, ürün sahibinin hesap numaralarına veya şahsi ödeme sistemlerine yapılmamasını sağlamaktadır. Ayrıca bu sistem ile ürün talebi yapan müşteri ürünü alamazsa para iadesi talep edebilir.


SİSTEMİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

kazancreyonu
28-02-2013, 01:21   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2013

Hergün 7/24 ücretsiz seminerlerimiz ve Pazartesi Çarşamba Cuma akşam saat 20.30 Canlı seminerlerimiz vardır.. Çarşamba günü yayınlanacak olan canli konferansımıza ücretsiz katılabilmek için ;
TIKLAYIN
Sisteme ÜCRETSİZ kayıt yaptırıp mailinize gelecek linkten seminerimize katılabilirsiniz..
Seminer saati: 20.30

Daha ayrıntılı bilgi için:
[email]osmnyildiz38@hotmail.com[/email]
[email]osmnyldz92@gmail.com[/email]
0507 558 79 05 

Diğer para kazanma ürünleri için
http://www.kazancreyonu.com

kazancreyonu
01-03-2013, 22:57   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2013